הפועל במשבר, רוסמן ושוהם בראיון

מאת רובי לוי | הפועל חיפה בהחלט שרויה במשבר לאחר הפסדה השביעי ברציפות אמש, יובל רוסמן יו"ר העמותה ושקד שוהם מאמן הקבוצה בראיון מיוחד לחיפה ספורט 

משהו לא טוב עובר על קבוצת הפועל חיפה, שאמש (שבת) רשמה את הפסדה השביעי ברציפות בבית מול מכבי רחובות, הפועל הציגה סיבוב ראשון מצוין והייתה בעמדה טובה לתפוס מקום שמוביל לפליאוף העליון, אבל הסיבוב השני של הקבוצה נפתח בצורה גרועה והיא כאמור רשמה את הפסדה השביעי אמש וחלום הפליאוף העליון די מתרחק, כעת נותר לחניכיו של שקד שוהם להישמר פן יסתבכו בקרבות הירידה לליגה הארצית.
צילום: פייסבוק.
יו"ר העמותה יובל רוסמן התראיין הערב לחיפה ספורט והתייחס למצב הקבוצה: "ימים לא פשוטים עוברים על הקבוצה, זה חלק שקורה בכל קבוצה בנקודת זמן שהיא במהלך עונה. נצטרך לשבת עם הצוות המקצועי לחשוב ביחד ולשמוע מה הם רואים, ואיך הם חושבים לפתור את המצב."

רוסמן נשאל האם לעזיבה של דיויד הוארטס יש השפעה על איך שהקבוצה נראית, ומה הוא חושב שצריך לקרות הלאה: "אין שום קשר לעזיבה של דיויד, הוא שחקן מוכשר אך הראש לו לא היה כאן, אנחנו צריכים להתנהל בחוכמה ולהיות הכי דרוכים, הפתרון הוא נצחון."

גם מאמן הקבוצה שקד שוהם התייחס בראיון מיוחד לחיפה ספורט והתייחס למשחק אמש: "הפסד קשה מאוד. באנו מוכנים, עבדנו חזק חבל בסוף איבדנו יותר מדי כדורים וזה עלה לנו במשחק, במשחקים כאלה דברים קטנים מכריעים משחקים ואנחנו נפלנו בהם, עצובים מאד שאכזבנו את האוהדים המדהימים שלנו וננסה לתקן במשחק הבא שכולנו יודעים מה החשיבות שלו עבור האוהדים."
צילום: מועדון הפועל חיפה.
שוהם נשאל האם הוא מאמין שהוא יכול להוציא את הקבוצה מהמצב הזה וענה: "אני מאמין, עשיתי עושה ואעשה הכל כדי שהקבוצה תצליח. כל משחק בליגה הזאת הוא סופר קשה, למעט משחק אחד משבעת ההפסדים הרצופים, הפסדנו הכל במשחק צמוד מאד, אנחנו צריכים לדעת להיות מרוכזים ולעשות את הניצחון הזה שיוציא אותנו לדרך חדשה."

עוד נשאל המאמן האם הסיבוב הראשון המצוין "פגע" בקבוצה והרים את הרף: "הסיבוב הראשון היה מצוין לאחר מכן הקבוצה עברה שינויים בין אם כפויים ובין אם לאו. אני מאמין שהקבוצה הזאת יכולה להגיע גבוה יותר מהמקום הנוכחי. אסור לנו לקפוא על השמרים אחרת גם התחתית תבער לנו חזק מאד מתחת לרגליים."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.