ניצחון בחזרה הגנרלית

מאת רובי לוי | מכבי חיפה עם ניצחון חשוב על כפר סבא, צמצמה את הפער מהמקום הראשון, צבטקובה הצטיינה

ניצחון גדול למכבי חיפה 3:2 על הפועל כפר סבא במשחק שנערך הערב (שבת) בביתה של הפועל, הניצחון הזה שומר למכבי את הסיכוי אולי לסיים במקום הראשון של הבית העליון למרות שהדבר לא תלוי בה.

בחזרה הגנרלית למפגש גמר הגביע שיערך בין מכבי חיפה והפועל כפר סבא ב-8.3, נפגשו שתי הקבוצות למפגש במסגרת המחזור השני של הבית העליון, קירשצ'נקו עם 19 נק' וצבטקובה 18 נק' הצטיינו אצל הירוקות של מכבי.

המשחק היה צמוד החל מהפתיחה ובמערכה הראשונה בנות מכבי היו מרוכזות יותר והצליחו לנצח 25:22 ולעלות ל-1:0 במערכות, במערכה השנייה הייתה זו כפר סבא שהצליחה להכתיב את הקצב ולברוח מעט, מכבי צמצמה את הפער אך המערכה הלכה לטובת כפר סבא עם 25:23 ו-1:1 במערכות.

מערכה מספר שלוש הייתה כל כולה של בנות מכבי שעלו חדות וברחו ליתרון מבטיח שנתן את הניצחון במערכה עם 25:15 ו-2:1 במערכות, המערכה הרביעית הלכה לכפר סבא שכפתה מערכה חמישית ומכריעה מכבי עלתה מרוכזת ובמצב של 10:10 הצליחה לברוח עם שלוש נקודות רצופות בדרך ל-15:13 וניצחון גדול 3:2 במשחק כולו.

שחקנית הקבוצה אדווה זינובר אמרה לחיפה ספורט: "משחק שני שלנו השבוע שאנחנו משחקות 5 מערכות וכל הכבוד לקבוצה שעמדה בזה והביאה ניצחון חשוב שנותן המון ביטחון להמשך הדרך. היה משחק קשה מאוד נגד קבוצה מעולה, המון עליות וירידות אבל זה דבר שמאפיין כדורעף נשים. יש לנו עוד עבודה, צריכות להמשיך לעבוד קשה בשביל להשתפר ולהתחבר. ניצחנו היום אבל ההרגשה שאנחנו יכולות לשחק הרבה יותר טוב. תודה מיוחדת לאוהדי מכבי שהגיעו ישר מהמשחק הכדורגל ועשו רעש ועודדו אותנו בלי הפסקה."
צילום: דב קריזל - פייסבוק מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.