הפועל רובי מובסת בהרצליה

מאת בן סער | לאחר פתיחת סיבוב טובה, הפועל רובי מפסידה בחוץ להפועל הרצליה 4:1, דניאל ברק הורחק

כ-450 אוהדים חיפאים הגיעו למשחק החוץ בהרצליה, בין היתר בהסעות שאורגנו על ידי המועדון, בקופות נרשמו תורים ארוכים למדי והרבה אוהדים נכנסו אחרי שהתחיל המשחק.

קבוצתו של עודד קוטר הגיעה על מנת להמשיך את המומנטום הטוב שנמצאה בו אך להרצליה היו תכניות אחרות, בדקה ה25 הרצליה עלתה ל 1:0.  בדקה ה32, בעיטה של עומר בוארון  נהדפה אצל השוער, פגעה בבלם של הרצליה רן קוזו'ק, והכדור נכנס לרשת,1-1, אותו קוז'וק הורחק בדקה ה45 ביחד עם דניאל ברק לאחר עימות ביניהם, בו נשלף אדום ישיר לשחקן ההרצלייני וצהוב שני לברק החיפאי. בתווך, הקשר החיפאי ליאור לינדר נפצע בברכו בדקה ה38 והוחלף, המארחים לא הרחיקו את הכדור החוצה והמשיכו בהתקפה בה כבשו שער, המחצית הסתיימה ביתרון 2:1 להרצליה.

במחצית השניה רובי לחצה להשיג את השוויון אך דווקא הפועל הרצליה  כבשה בדקה ה68, 3:1. אקורד הסיום הגיע בדקה ה90 והרצליה מביסה את הפועל רובי שפירא 4:1. החיפאים פספסו הזדמנות להעפיל לפסגה לאחר שהפועל איכסל רשמה הפסד מפתיע לטבריה 3:2. אידך, הפועל בית שאן מרחק נקודה אחת בלבד מהחיפאים והצטרפה למרוץ הצמוד בצמרת לאחר שהביסה בחוץ את מכבי דליית אל כרמל 3:0. בהפועל רובי שפירא סירבו להתראיין לאחר המשחק, "החלטנו שאין ראיונות עד הודעה חדשה. יותר מדי פסטיבלים עשינו בזמן האחרון." מסר דובר הקבוצה אייל זיו.
צילום: רוני נבון.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.