נשר מחפשת ניצחון

לאחר התוצאה ה"מאכזבת" בשבוע שעבר מול המובילה מכבי נתניה, מקווים הנשרים לאסוף הפעם את 3 הנקודות בביתם מול אח"י נצרת המרוחקת נקודה ממנה. איבגי: "באים לנצח"

כאמור, עירוני נשר יצאה ברגשות מעורבים לאחר המשחק בשבוע שעבר מול מכבי נתניה (1:1). מצד אחד, הקבוצה שיחקה היטב וכמעט ניצחה את הקבוצה הטובה בליגה, מצד שני, שוב ספגה שער שויוון בשניות הסיום ונשארה עם נקודה והמחמאות.

בנשר יודעים שאם הם רוצים להמשיך לדבר בחלק העליון של הטבלה הם יהיו חייבים לנצח מחר את אח"י נצרת שהפסידה רק 4 פעמים העונה (רק מכבי נתניה והפועל עכו נמצאים לפניה כאשר הראשונה ללא הפסד כלל). לאחר שבוע סוער מבחינה מקצועית שברקע ידיעות על פניה שנעשתה למאמן אלדד שביט מבית"ר למשרת עוזר המאמן ופרסום בין היתר באתר האוהדים על כך שביום סגירת חלון ההעברות הפועל כפ"ס מליגת העל פנתה לקפטן אביב חדד, אך הקבוצה סירבה לשחררו, ירצו בקבוצה להביא קצת שקט לתושבי העיר ולנסות לחזור למקום ה6 בטבלה.

בר איבגי שמפגין יכולת גבוהה במחזורים האחרונים בעמדת המגן השמאלי דיבר עם חיפה ספורט ושיתף את תחושותיו מהשבוע האחרון: "בגדול אני מרגיש מצויין, האווירה בקבוצה רגועה וטובה לקראת המשחק, לקח קצת זמן להתאושש מהתוצאה במשחק מול מכבי נתניה אבל זו כבר היסטוריה, אין לנו זמן לחשוב על מה שהיה, אנחנו מגיעים בשיא המוכנות למשחק מול אח"י במטרה לקחת 3 נקודות יקרות".

מהמשחק יעדרו הקפטן אביב חדד שנפצע באימון שלשום ויושבת לכמה מחזורים וערן רוזנבאום הסובל ממתיחה.
צילום: עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.