שחייה: מלגת הצטיינות ללאה פולונסקי

מאת מערכת האתר | לאה פולונסקי שחיינית אגודת מכבי- חיפה ונבחרת ישראל זכתה במלגת הצטיינות ותעודת הוקרה על הישגיה בעונת 2016/7 בטקס " נשים אלופות במכבי" שהתקיים בכפר המכבייה

לאה פולונסקי, בת-14, שחיינית אגודת מכבי- חיפה ונבחרת ישראל, זכתה במלגת הצטיינות ותעודת הוקרה, על הישגיה בעונת:2016/7, בטקס מרשים " נשים אלופות במכבי",שהתקיים בכפר המכבייה, ברמת- גן.

פולונסקי, אלופת ישראל לבוגרות בארבע סגנונות שחייה: 100 ו-200 מטר חזה, 100- פרפר ו-200 מטר מעורב אישי, כאשר בכל הגמרים בהם זכתה במקום הראשון כאלופת ישראל לנשים, היא גברה על יריבות  שהיו גדולות מימנה הן בגיל והן בניסיון המקצועי. בנוסף, היא מחזיקה בשיאי ישראל לנוער לגילאי-14.

פולונסקי, חברת נבחרת- ישראל, זכתה גם במדליות, בתחרויות בינלאומיות, לנוער וקדטים. פולונסקי הצעירה, מסומנת על- ידי אנשי המקצוע  כבעלת פוטנציאל להמשיך  להתקדם ולהשתפר ולהיות בצמרת השחייה הנשית בישראל עוד שנים רבות ולייצג את נבחרת ישראל בתחרויות בינלאומיות חשובות ויוקרתיות כמו אליפות אירופה ואליפות העולם.

יש לציין שגם אחיה הגדול של לאה, רון פולונסקי בן ה-15, הוא שחיין מצטיין באגודת מכבי- חיפה ונבחרת ישראל  והוא מחזיק בשיאי גילאי-15.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.