ניצחון למכבי נווה שאנן

מאת מערכת האתר |  ניצחון ענק 0:4 ל"מכבי נווה שאנן אלדד" על "מכבי עירוני ברטעה"  

ביום שישי 17.2.2017, במסגרת ליגה ג' במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחקה הביתי בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את "מכבי עירוני ברטעה" למשחק מסקרן במגרש "אתו"ס" בחיפה, שכן הקבוצות דולקות אחת אחרי השנייה בטבלת הליגה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל מול קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפות שלה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה.
כובשי השערים , מימין: נתי לוי (2), אלעד לידור (1), והראל ג'ורנו (1). צילום: חגית אברהם.
המשחק נפתח כאשר נווה שאנן איימה ראשונה על שערה של האורחת וכבר בדקות הראשונות היה זה נתי לוי חלוצה המצויין שבעט בעיטה חזקה שלמזלו של שוער היריבה מברטעה, פגשה רק את הקורה. נווה שאנן המשיכה לתקוף את הקבוצה האורחת כשמנגד האורחת מהווה יריב דיי שקול לאורך כל המחצית הראשונה המנסה לכבוש את שערו של רועי סבג שוערה של נווה שאנן שהיה מצויין במשחק, עם זאת הקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

למחצית השנייה עלתה נווה שאנן נחושה ומדוייקת יותר, כשמאמנה החדש באסם עבד אלפתאח ערך חילוף ראשון במשחק כשהכניס לכר הדשא את קשרה האחורי לירן סבג שניהל את המשחק בהצלחה, ומאותן דקות שחקני נווה שאנן הכתיבו את קצב המשחק, כשבדקה ה- 58 היה זה שוב נתי לוי חלוצה המצויין שקיבל כדור ששלח אלעד לידור בין בלם ומגן היריבה, כשלוי בועט לפינה הקרובה של הרשת 0:1 לנווה שאנן.
מוחמד חטיב מנווה שאנן. צילום: חגית אברהם.
נווה שאנן המשיכה לתקוף גלים גלים את שערה של ברטעה, כשבדקה ה- 75 היה זה קשרה הראל ג'ורנו שפרץ משמאל, מסר כדור רוחב למוחמד חטיב שמצא את אלעד לידור בדיוק באמצע שבעט מ-20 מטר ברגלו השמאלית ישירות לפינה העליונה של השער, 0:2 לנווה שאנן.

מנגד, האורחים מברטעה המשיכו לצאת להתקפות מתפרצות וניסו אף הם הם לסכן את שערו של רועי סבג, אך הם עשו זאת ללא הצלחה כשהשוער סבג שומר על שער נקי. שחקני נווה שאנן המשיכו במומנטום של רוח הלחימה, בשאפתנות ובהקרבה ועם נחישות רבה לתקוף את שער האורחים ובכך הם המשיכו לשלוט ללא עוררין במשחק כשהם מציגים כדורגל טכני משובח ברחבת שער היריבה וגם השער השלישי לא איחר לבוא, כשבדקה ה- 80 היה זה לירן סבג שהכניס כדור עומק בין בלמי היריבה ישירות אל נתי לוי שללא היסוס בעט בחוזקה שוב ישירות לפינה הרחוקה של הרשת כבש וקבע 0:3 לנווה שאנן.

חמש דקות לסיום, בדקה ה-85, היה זה שוב לירן סבג המצויין שמסר כדור ברחבה לקשר הראל ג'ורנו שעשה תנועה אלכסונית בין 2 שחקני יריב, שמצא את עצמו לבד אחד על אחד מול שוערה של ברטעה ובבעיטה קובע גם את תוצאת הסיום של המשחק 0:4, ניצחון ענק ומרשים לנווה שאנן !
צילום: חגית אברהם.
יש לציין כי שופט המשחק אגנייהו אדיסו, שפט את המשחק ברמה גבוהה, בצורה חלקה ובדייקנות רבה והיה מצויין בכל שלבי המשחק ביחד עם 2 קווניו המסייעים לו גיא קליפר וזוהר מאור.

חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה החדש של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין ברוב שלבי המשחק ועם סיומו אמר לחיפה ספורט: "כל הכבוד לכל השחקנים שלי שהיו ממושמעים ונלחמו על כל כדור במגרש, הם לא ויתרו והיו נחושים עם הרבה רצון ורעב לכיבוש שערים. כל ההוראות הטקטיות שביקשתי מהשחקנים לפני תחילת המשחק בחדר ההלבשה בהנעת הכדור, ולצרפו לחלק ההתקפי של הקבוצה בוצע על הצד הטוב ביותר של שחקניי. בתחילת המחצית השנייה ערכתי את החילופים המתאימים ששינו לנו את התוצאה ואלה הביאו גם לכיבוש 4 השערים. כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע ממשיכים עם הפנים קדימה למשחק החוץ הקשה הקרוב הבא שלנו שייערך ביום שישי הקרוב בפארדיס נגד מוליכת הטבלה החזקה קבוצת "הפועל בני פארדיס".

באסם עבד אלפתאח, מאמן "מכבי נווה שאנן אלדד". צילום חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.