ילבש ירוק בעונה הבאה?

מאת רובי לוי | מקורבים למאור בוזגלו במסר ליעקב שחר, לקראת בית"ר מנסים להכשיר את דמארי 

האם מאור בוזגלו ילבש בעונה הבאה ירוק? מקורות יודעי דבר אישרו לחיפה ספורט כי בשבועות האחרונים הועברו מסרים מסביבתו של בוזגלו לכיוון יעקב שחר, ואף התקיימה שיחה בין שני בכירים בעניין, בשיחה עצמה גם נקבו בסכום (שכר) שינחית את בוזגלו במועדון הירוק. השחקן עצמו מסיים העונה חוזה בהפועל באר שבע שמצידה כבר הוציאה הודעה כי לא תחדש עמו את החוזה עקב פערים שלא ניתנים לגישור, השחקן רשאי לחתום בכל קבוצה שיחפוץ כבר עכשיו ולהצטרף אליה בקיץ.
לקראת בית"ר ירושלים במועדון עושים מאמצים להכשיר את עומר דמארי שנעדר מהמשחק הקודם מול מ.ס אשדוד בגלל פציעה, מכבי תחסר גם את סאן מנחם המורחק, הקשר גילי ורמוט צפוי להיות כשיר ולפתוח בהרכב, למכבי ברור שהמשחק בטדי הוא ההזדמנות האחרונה לתפוס מקום בפליאוף העליון, המאמן גיא לוזון התבטא בנושא מיד לאחר משחק ההפסד מול מ.ס אשדוד: "ברור לנו שאנחנו צריכים לנצח את בית"ר ירושלים".

שחקני הקבוצה קיימו אמש (שלישי) הפנינג פורים בחנות המועדון ב"גרנד קניון", בין השחקנים שנטלו חלק:אלירן עטר, סאן מנחם, הולמאר איולפסון ואניס אלושי. מאות אוהדים הגיעו כדי לפגוש את השחקנים להצטלם איתם ולהנות ממאפרת שליוותה את האירוע, כמו כן במועדון נמכרו תחפושות של השחקנים.
צילום: האתר הרשמי (ראובן כהן)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.