אכזבה עצומה, הפועל הודחה

מאת בר הרי | אכזבה עצומה להפועל חיפה שהודחה בשלב רבע הגמר על-ידי הפועל רמת-גן מהליגה הלאומית. גולן: "ניסינו ולא הצלחנו"

דני גולן והקבוצה מהכרמל הגיעו הערב (רביעי) לאצטדיון רמת גן למשחק גומלין במסגרת רבע הגמר גביע המדינה,לאחר 1:1 נגד הפועל רמת גן. האדומים היו בטוחים שינצחו את הקבוצה מהלאומית ובאו עם ביטחון לדשא אך ב-30 הדקות האחרונות של המשחק הכל השתבש, האורדונים הוכיחו שהם באו לקחת את הגביע והדהימו את כולם עם 2:1 מדהים. אז גביע אין, וכנראה שגם פלייאוף עליון.

500 אוהדים אדומים הגיעו לאיצטדיון ברמת גן ועשו אווירה טובה עם עידוד נהדר, המשחק נפתח בקצב טוב ומהיר מכיוון שתי הקבוצות אך כבר אחרי 10 דקות המשחק נרגע, בדקה ה-16 הפועל יצאה למתפרצת עם לאלא, עדן בן בסט ודור פרץ שבעט את הכדור מ-22 מטר אך הכדור פגע בשחקן הגנה של רמת גן ויצא לקרן. הפועל המשיכה ללחוץ ודור פרץ עם ניסיון שני של בעיטה אדירה מרחוק אך גם ללא הצלחה. בדקה ה-27 רמת גן הראתה שהיא גם באה לשחק ועידו שרון בעט לשער אך פלטהאוזן היה במקום. 2 דקות לאחר מכן פלקוצנקו עם ניסיון מעניין לשער של רמת גן והכדור יצא החוצה. הפועל המשיכה עם הלחץ ובדקה ה-40 זוליו סאזר עם הרמה שהגיעה היישר לרגל של חנן ממן שבעט לשער של המארחת אך גם ללא הצלחה.

המחצית השניה נפתחה בצורה שונה במיוחד והלהט של שתי הקבוצות רק עלה, דקה למחצית וחנן ממן שלח כדור על מגש של כסף לדור פרץ שבעט סנטימטר מהשער של אלדר פשכצקי. לא עברו שלוש דקות ורמת גן יצאה עם למתפרצת וכדור רוחב של טסלר נגע בפיינירו שכמעט כבר שער עצמי, בדקה ה-61 חנן ממן בעט בעיטה חופשית אך הכדור עבר מעל המשקוף. בדקה ה-76 הפועל כמעט הצליחה לכבוש, חנן ממן בעט מהאוויר כדור שנהדף מההגנה אך הכדור שפשף המשקוף. דקה לאחר מכן ומהצד השני החלוץ חלייאלה שנכנס 10 דקות לפני כן קבל כדור רוחב מטלסר וקבע 1:0. בדקה ה-86 לירן כהן הוביל מתפרצת ומסר כדור לחלייאלה שהחזיר לו, כהן נשאר לבד מול פלטהאוזן והאורדנים עלו  ל-2:0 באצטדיון רמת גן. בדקה ה-90 למשחק מהארן לאלא עם שער נהדר משום מקום, אך הגול לא עזר להפועל לעלות לחצי הגמר והתוצאה נותרה בעינה 2:1 להפועל רמת גן מהלאומית, שמדהימה ועולה לחצי הגמר.

דני גולן מאמן הפועל חיפה אמר בסיום המשחק: "סחבנו איתנו את התוצאה הלא טובה מהמשחק הראשון, עשינו הכל כדי להבקיע אבל ספגנו במתפרצת, עשיתי שינוי במערכים ניסינו לכבוש ולא הצלחנו ואכזבנו את הקהל, אני לא מתעסק בעונה הבאה אני עובד מיום ליום וזה מה שמעסיק אותי."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.