סוף עונת האדומים

מאת אבירן אסולין | אחרי ההדחה המפתיעה מהגביע והכניסה לפלייאוף התחתון, בהפועל חיפה מקווים מאוד שלא להיגרר אל קרבות התחתית. ממן: "אכזבנו"

אם לא די בהפסד הביתי המאכזב במחזור האחרון לקרית שמונה (2-1 בסמי עופר) שקבע סופית כי הקבוצה תשחק גם העונה בפלייאוף התחתון, לאדומים מצפה משוכה קשה מאוד ביום א' הקרוב (20:15, נתניה) בדמות משחק חוץ מול מכבי תל אביב הלוהטת, שלבטח תרצה להמשיך את המומנטם החיובי בו היא נמצאת ולהלחיץ שוב את הפועל ב"ש במאבק על התואר.

על הנייר, הקבוצה של דני גולן נמצאת במרחק סביר מהקו האדום והיא ממקומת ערב המחזור במקום השמיני, מרחק 10 נקודות מחוף מבטחים, אולם בקבוצה לא רוצים לקחת סיכון ויודעים כי הפסד נוסף עלול להכניס את המערכת כולה לכדי סחרור שיהיה קשה לצאת ממנו.

בו בעת, במועדון שוררת אכזבה רבתי מכך שהקבוצה לא הצליחה להעפיל לפלייאוף העליון, חרף החיזוק המרשים בינואר, כשהיא מצרפת שחקנים "שוברי שיוויון" דוגמת עדן בן בסט ודור פרץ שהגיעו בקול תרועה רמה לקבוצה.

ביקורת נשמעה גם לעברו של דני גולן, שלטענת בכירים במועדון לא מצליח להוציא מהסגל הקיים, הנוצץ ביותר של המועדון בשנים האחרונות, את המצופה.

יואב כץ עדיין לא הכריע בזהות המאמן שיעמוד על הקווים בסמי עופר ואולם דומה כי למשחקים הקרובים תהיה השפעה מכרעת בסוגייה. הקבוצה תחסר במשחק הקרוב את  שלומי ארבייטמן עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים, כשגם בצד השני יחסר טל בן החיים החלוץ מאותה הסיבה.

מי שצפוי לחזור להרכב הוא לירן סרדל, שריצה עונש השעייה מול ק"ש. יחד עם זאת, שביעות רצון גדולה קיימת בקבוצה מזימונם של דור פרץ וחנן ממן לסגל הנבחרת, כשלראשונה מזה שנים להפועל ישנם יותר נציגים בסגל מהיריבה העירונית, מכבי חיפה.

ביום חמישי האחרון ביקרה הקבוצה בביה"ח רמב"ם שבעיר ילדים חולים, ששמחו לקבל משלוחי מנות מהשחקנים והצוות המקצועי לכבוד חג הפורים.

חנן ממן התייחס לנושא ואמר: "ביקורים כאלה מכניסים אותנו לפרופורציות הנכונות. אנחנו תמיד שמחים לבוא הנה ולהעלות חיוך על פניהם של הילדים."

על מצב הקבוצה אמר ממן: "אין ספק שאיכזבנו את כולם. את עצמנו ואת האוהדים, אנחנו חייבים להמשיך הלאה כדי לא להסתבך, יש לנו קבוצה מספיק איכותית שתדע לעשות העבודה ולהישאר בליגה. חשוב מאוד שנשיג את המטרה כמה שיותר מוקדם כדי שנוכל להנות מכדורגל."
צילום: דוברות הפועל חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.