עירוני נשר במושבה

מאת בן סער | עירוני נשר יוצאת לאם המושבות לאחד המשחקים הקשים שלה העונה ולפני המפגש מול הפועל עכו ביום שלישי, אביב חדד:" מאמין שאפשר לנצח"

לאחר התיקו המאכזב מול הפועל ראשל"צ ביום שני ושער השיוויון שספגה בתוספת הזמן,עירוני נשר תמשיך את השבוע הארוך המצפה לה מבחינת משחקים מחר באצטדיון המושבה מול הפועל פ"ת המשתפרת, שהחלה את העונה בתחתית וכעת ממוקמת במקום החמישי, נתון שיכול להשתנות מחר, במיוחד אם נשר תנצח ותעקוף אותה בטבלה. בסיבוב הקודם ניצחו הנשרים בביתם את הפועל פ"ת 1:0 משער של החלוץ דליבור פאנדזה במשחק שהביא לפיטוריו של מאמנם אסף נמני שהתמנה בהמשך לעוזרו של גיא לוזון בהפועל ת"א וכעת במכבי חיפה.

הפיקנטריה במשחק זה היא המפגש עם קשרה הבוסני של הפועל פ"ת, סמיר ביארקטרביץ, עד לא מזמן שחקנה של נשר שנאלצה לוותר על שירותיו על מנת להביא חלוץ זר בדמותו של זאמה רמבוואנה.

קפטן עירוני נשר אביב חדד, התראיין לחיפה ספורט לקראת המשחק מחר מול המלאבסים: "מצפה לנו משחק קשה נגד קבוצה במגמת עלייה, אנחנו מגיעים במטרה לנצח כמו בכל משחק, אני בטוח שאם נמשיך להיות מסודרים ומאורגנים על המגרש כמו שהיינו ברוב העונה מאמין שנצא מפ"ת בתוצאה טובה, רוצים להמשיך להציג את היכולת הטובה מהמשחקים האחרונים ובעזרת השם נצא מפ"ת עם 3 הנקודות."

אצל האורחים ימשיך להעדר דניס צ'ין בעקבות פציעה כאשר גם המגן לוהאב כיאל שנפצע במשחק האחרון לא יטול חלק במשחק, האחרון צפוי לעבור בדיקת MRI שתאבחן את מצב ברכו הפצועה של השחקן, אם ייעדר, זו עשויה להיות מכה קשה לחלק האחורי של הקבוצה. בקבוצה יצאו אתמול ליום גיבוש שהחל בביקור בקברו של רבי מאיר בעל הנס והסתיים בארוחה במסעדה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.