יאנג סטאר - ניצחון להפועל

מאת מערכת האתר | הפועל חיפה הופכת משחק אבוד לניצחון גדול, יאנג עם שלשה שלוש שניות לסיום

ניצחון ענק במהפך ענק להפועל חיפה 84:82, לאחר סל שלוש של ג'אמר יאנג שלוש שניות לסיום, זהו ניצחונו השני מתוך שני משחקים של המאמן החדש עמיר עוזי ובמועדון האדום שחררו המון לחץ לאחר שהניצחון הזה הבטיח כמעט בוודאות לאדומים עונה נוספת בליגה הלאומית.

קינו  עם משחק נפלא של 25 נקודות וג'אמר יאנג שזהו סך הכל משחקו השני בקבוצה סיפק 21 נקודות עם 4 אסיסטים, משגב המשיך את הכושר הטוב מהמחזור האחרון כאשר קלע 14 נקודות, הפועל הופיע למשחק רק ברבע הראשון ובאחרון, ברבע מספר שלוש קריית אתא הובילה כבר ב-19 נקודות.

הפועל פתחה עם: פרסלני, קינו (בורואס), יאנג, משגב וזינדרמן.

הרבע הראשון נפתח טוב מבחינת הפועל שנלחמה בהגנה וקלעה באחוזים יפים, בסיום הרבע הובילה הפועל 19:18, ברבע השני הפועל נעלמה ובמשחק הגנה נרפה לצד משחק התקפה חלש איבדה את ההיתרון וקריית אתא נטלה את ההובלה ובמחצית הובילה בתוצאה 40:32.

גם ברבע השלישי הייתה זו קריית אתא שהכתיבה ואף הגדילה את ההפרש, וירדה ביתרון 68:54, רבע רביעי מטורף קיבלנו ברוממה, הפועל צימקה את ההפרש מקריית אתא ונגסה בו כל העת, קריית אתא הובילה בנקודה 10 שניות לסיום, הפועל הלכה להתקפה אחרונה ו-3 שניות מהסיום ג'אמר יאנג תפר שלשה וניצח להפועל את המשחק, 84:82.

קלעים מובילים בהפועל: קינו 25 נק', יאנג 21 נק', משגב 14 נק', זינדרמן 10נק' ופרסלני 6 נק'.
צילום: פייסבוק הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.