לקראת ב"ש - דמארי ועטר בחוץ

מאת רובי לוי | לקראת באר שבע דמארי ועטר בספק גדול, רוקביצה וגלזר כשירים. לוזון: "המטרה לנצח את המשחק הקרוב"

במכבי חיפה מתכוננים לקראת משחק הפועל באר שבע שיערך ביום ראשון באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע, אלירן עטר עדיין לא החלים וכפי הנראה לא יעמוד לרשות גיא לוזון, עומר דמארי קיים אימון חלקי אך בצוות המקצועי שוקלים בכל מקרה לתת לשחקן מנוחה נוספת ולא לסכן אותו להמשך העונה בדיוק כמו שקרה לפני המשחק מול בית"ר ירושלים, שעה שניסו להכשירו וכתוצאה מכך זמן ההחלמה הוארך, ניקיטה רוקביצה וגלזר ערכו אימון מלא גם כן ויהיו בסגל הקבוצה.

בגזרת הרכש במועדון פועלים רבות מאחורי הקלעים לקראת העונה הבאה, מאור בוזגלו, דן איבנדר, ליאור רפאלוב, עומרי אלטמן ואופיר דוידזאדה הם חלק מהשמות שבמכבי פועלים להחתים, כמו כן במועדון מרוצים מהשתלבותו של השחקן הצעיר עמית זנטי ויש מי שדבר עליו כשחקן העתיד של המועדון וכבר בעונה הבאה צפוי להיות שחקן מוביל ומשמעותי. בנוגע למנהל המקצועי ההנחה היא כי בקרוב יודיע קרלסן על עתידו בקבוצה, ולא מן הנמנע שבמכבי כבר הכינו חלופה לנורבגי שלאו דווקא יגיע מחוץ לישראל.

מאמן הקבוצה גיא לוזון דיבר היום במסיבת העיתונאים לקראת המפגש ואמר: "אני שמח שאנחנו בפלייאוף העליון ולא מסתכל כרגע במטרות לטווח הרחוק, היעד היה ונשאר לנצח תמיד במשחק הקרוב, הפועל באר שבע קבוצה מצוינת שלא הפסידה העונה בבית, זה אתגר עבורנו, לא נגיע בפחד".

עוד הוסיף המאמן: "יש לי אינטראקציה עם השחקנים וזה דבר שקורה באופן טבעי, אני לא צריך להביא רק תוצאות אלה לגרום לשחקנים להרגיש טוב ולעבוד קשה, הקבוצה נראית מחויבת יותר וצריך להמשיך עם השקעה ורצינות". 

על ההכנות לעונה הבאה אמר: "נושא ההכנות לעונה הבאה כן או לא ישאר במועדון, אני לא מתכוון לדבר על פגישות או רשימת שחקנים, בנוגע לשחרור שחקנים אני כרגע לא משחרר אף אחד, אני בוחן וסיכומים נעשה בסיום העונה."
צילום: ראובן כהן - האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.