אצילי בירוק? עדיין לא.

מאת רובי לוי | סוכנו של השחקן עומר אצילי, גלעד קצב מתייחס לאפשרות שהשחקן ישוב לישראל, "זה עוד רחוק"

עומר אצילי שרק בסוף חלון העברות הקיץ עבר לגרנדה הספרדית ולא ממש מצליח למצוא את מקומו שם, עתיד להיות אחד המלפפונים הלוהטים של הקיץ הקרוב, הקשר שהוזכר כמעומד למכבי חיפה ואף במקומות מסויימים פורסם כי סיכם במכבי חיפה, חתום על חוזה לארבע שנים מול הספרדים וקבוצה שתרצה לקלוט אותו תצטרך לשלם לא מעט כסף עבור העברתו. אצילי שלא ממש מצליח לבוא לידי ביטוי בגרנדה שותף העונה סה"כ ב-8 משחקי ליגה ו-2 משחקי גביע בהם לא הבקיע.

כאמור בורסת השמות כרגע לוהטת והמון שמות נזרקים לאוויר, אולי זו העובדה שהפועל באר שבע החתימה מספר שחקנים לעונה הבאה והעירה את השוק מוקדם מהרגיל.

גלעד קצב סוכן השחקנים מצנן טיפה את ההתלהבות בראיון ליציע ג' תוכנית האוהדים של מכבי חיפה.
"זה עדיין מוקדם, יכולים להיות גישושים אבל אנחנו רק במרץ והכל יכול לקרות צריך לחכות שחקנים עדיין עסוקים במשימות שלהם".

קצב סוכנו של עומר אצילי התייחס לאפשרות שאצילי כבר סיכם במכבי חיפה: "עומר לא סיכם, זה עדיין מוקדם מאוד לא נעשתה שום פנייה, עדיין לא החלטנו אם זה נכון עבורו לחזור לישראל, יש עוד הרבה משחקים בליגה הספרדית אנחנו מקווים שהוא יקבל את ההזדמנות ויוכיח שיש לו מקום בקבוצה, ברור שאם הוא יחזור לישראל זה יהיה אחת מהשלוש מכבי חיפה, מכבי ת"א או הפועל באר שבע אבל זה עדיין מוקדם."

על עומרי אלטמן אותו הוא גם מייצג אמר קצב: "עומרי יסיים את המחוייבות שלו להפועל תל אביב ואז נקבל החלטות, יש לו סכום יציאה נמוך יחסית ואני אומר בהפועל תל אביב הוא לא ישאר."
צילום: האתר הרשמי של גרנדה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.