מכבי פותחת סיבוב

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה פותחת סיבוב מול קריית גת ברוממה. עופר רחימי: "זוכרים מה קרה במפגש הקודם בנינו" 

מכבי "הנטר" חיפה תפתח הערב (שני, 20:15) את הסיבוב השלישי כאשר תארח את מכבי קריית גת בהיכל הספורט ברוממה, הירוקים מגיעים למפגש זמן שהם נמצאים בתקופה טובה ורושמים ארבעה ניצחונות בחמישה מחזורים האחרונים, ומצליחים לאזן לראשונה את מאזן נצחונות הפסדים (11:11).

במחזור האחרון ניצחה מכבי את הפועל אילת עם משחק נפלא של גרגורי וארגס, שמאז הגיע לקבוצה הוא שינה אותה פלאים עם ממוצע של 18.5 נקודות מדד ב-10 משחקים, כאשר באף אחד מהמשחקים הוא לא ירד מ-11 נקודות מדד. גם עמית שמחון חזר לעצמו במשחק מול אילת עם 21 נק' שהחזירו אותו למקום הראשון בין הקלעים הישראלים העונה עם 15.1 נקודות למשחק, מנדז ולדז הפצוע שלא נטל חלק בניצחון בשבוע שעבר וישב על הספסל צפוי להעדר גם הערב ולא לעמוד לרשותו של עופר רחימי, מכבי ממוקמת במקום ה-7, ובקבוצה יודעים שלאחר ההפסד של נהריה וגלבוע גליל אמש, ניצחון שלהם יכול להרחיק אותם עוד קצת למקום מבטחים בפלייאוף העליון.

קריית גת מנגד מגיעה למפגש לאחר שניצחה רק פעמיים ב-16 מחזורים האחרונים ונדמה כי השלימה עם ירידתה לליגה הלאומית, הדרומיים הצליחו לנצח רק ארבע פעמים במהלך העונה, אחד הניצחונת היה בסיבוב השני מול מכבי "הנטר" חיפה ברוממה לאחר הארכה 85:80, בסיבוב הראשון ניצחה מכבי בקריית גת 75:69 והיה זה ניצחונה הראשון העונה בליגה.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "אנחנו מכבדים את קריית גת וזוכרים טוב מאוד מה קרה שהם היו ברוממה בפעם האחרונה, נשמח להתחיל את הסיבוב השלישי עם ניצחון לעיניי הקהל שלנו."

ווילי וורקמן המתאושש מפציעה ושיחק לראשונה אחרי מספר חודשים במחזור הקודם 11 דקות, אמר לקראת המשחק: "אני שמח לחזור מהפציעה, קריית גת קבוצה מסוכנת, נצטרך לבוא עם אנרגיות ורצון כדי להמשיך את רצף הניצחונות שלנו".
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.