ירוק עליון

מאת בן סער |אלילת המזל חייכה למכבי חיפה שניצחה משני פנדלים ונעזרה בהפועל כפ"ס שהפתיעה עם ניצחון בק"ש. לוזון: "היו לי חרדות מפלייאוף תחתון" 

מכבי חיפה מצליחה להשתחל לפלייאוף העליון ומנצחת סוף סוף בביתה את הפועל רעננה מצמד של גילי ורמוט מהנקודה הלבנה. גיא לוזון פתח במערך של 4-3-3 עם לא מעט שינויים מפתיעים, בין היתר הקרדיט שהמשיך לתת לשי בן דוד בעמדת המגן השמאלי על חשבונו של סאן מנחם שחזר מהרחקה והצבתם של בריק וקהת שלא היו אמורים לפתוח על חשבונם של ואצק ונטע לביא. גלזר עם שתי הצלות גדולות וגילי ורמוט הצטיינו.

צילום: ראובן כהן - האתר הרשמי.
המשחק נפתח ללא אירועים מיוחדים עד הדקה ה-18, ורמוט קיבל כדור באגף השמאלי הגביה כדור לכיוונו של זנטי, הכדור היה חזק מדי אך אמבולה הפיל את השחקן ברחבה והשופט הורה על הנקודה הלבנה. ורמוט ניגש לבעוט את הכדור ושם אותו בפנים, 1:0. השער הפיח במכבי חיפה רוח חיים שהמשיכה ללחוץ אך רעננה מצידה הגיעה למצבים ובדקה ה-42 אמבולה מצא את עצמו מול השוער וגלזר בזינוק אדיר עצר את הכדור.  בדקה ה-45 זנטי לקח את הכדור עבר שחקן נכנס לרחבה והופל,עוד פנדל, ורמוט שלח הפעם את הכדור לפינה הימנית ונעל את המחצית 2:0. 

לוזון ערך חילוף במחצית והכניס את נטע לביא במקומו של אניס אלושי שהיה חלש. בדקה ה57 חיפה יצאה להתקפה מסודרת בסופה קיבל זנטי את הכדור באגף השמאלי, נכנס לרחבה ובעט חזק אך הכדור נעצר בקורה. בדקה ה78 הקהל באצטדיון התעורר לחיים אך לא בגלל מה שקרה על כר הדשא, איתות על שער שוויון של הפועל כפ"ס בקריית שמונה הקפיץ את האוהדים אך לאו דווקא את הקבוצה שנלחצה לשערה ובעשר הדקות האחרונות בקושי עברה את החצי.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, הולמר איולפסון, דקל קינן, שי בן דוד, יניב בריק, אניס אלושי (נטע לביא, 46), גילי ורמוט, רועי קהת (קמיל ואצק, 76), עמית זנטי ופיטים אזמי (איסמעיל ריאן, 68).

מאמן הקבוצה גיא לוזון אמר בסיום המשחק: "אחרי ההפסד לאשדוד הייתי בחרדות שנהיה בפלייאוף התחתון, אני מרוצה שאנחנו מצליחים לשמור על רשת נקייה, היינו אגרסיבים ולחצנו גבוה, היינו נחושים, אנחנו צריכים להיות יותר שקטים עם הכדור בדיוק כמו שגילי ורמוט עושה, אנחנו עובדים על זה. אני יכול להבטיח שבפלייאוף לא נבוא להתבטל או לשמוח מתיקו ונעשה הכל כדי לנצח, המטרה היא תמיד לנצח את המשחק הבא."

גילי ורמוט שחקן הקבוצה אמר: "אני מרגיש טוב אחרי כפר סבא היה לי קצת כאבים בשריר אבל אני מרגיש טוב. לא חשבנו על מטרות בפלייאוף היינו עסוקים בלהגיע לפלייאוף העליון אני שמח שניצלנו מהמבוכה הזאת, המטרות של מכבי חיפה זה לא פלייאוף עליון לכן לא חגגנו והשתגענו, נבחרת ישראל זה דבר שאני רוצה אם יזמינו אותי אני מאוד אשמח."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.