עם הבאזר - ניצחון להפועל

מאת מערכת האתר | ניצחון ענק במשחק מותח להפועל חיפה על גליל עליון בכפר בלום, נניקשווילי ניצח את המשחק עם הבאזר. נניקשווילי: "זה כמעט ברח לנו"

איזה משחק מטורף התרחש הערב בכפר בלום כאשר הפועל חיפה רושמת ניצחון שלישי ברציפות הפעם על גליל עליון\צפת עם סל של אילן נניקשווילי בשנייה האחרונה. עמיר עוזי מאמנה של הפועל חיפה לא היה יכול לחלום אפילו על פתיחה כזאת מרשימה, שלושה ניצחונות משלושה משחקים! הניצחון הזה מבטיח להפועל כמעט בוודאות עונה נוספת בליגה הלאומית.

ג'אמר יאנג שמאז הגיע לקבוצה יודע רק ניצחונות הצטיין גם היום עם משחק מצוין ורבע שלישי אדיר, יאנג רשם 33 נקודות ו-5 אסיסטים, גם משגב המשיך את הכושר הטוב שלו עם 17 נקודות, 5 אסיסטים ו-5ריבאונדים.

צילום: פייסבוק הפועל חיפה.
הפועל פתחה עם: פרסלני, זינדרמן, קינו, יאנג ומשגב.

זינדרמן פתח את הרבע הראשון עם 4 נקודות רצופות לטובת הפועל, הפועל כבר הובילה 15:10 במהלך הרבע אך גליל עליון הצליחה להפוך את התוצאה בעזרתו של ג'רמיין ג'ורדן וירדה בסיום הקבע ביתרון 23:18. גליל עליון כבר עלתה ליתרון 10 במהלך הרבע השני, אבל יאנג הנפלא שמר את הפועל במשחק ולמחצית ירדה גליל עליון ביתרון נקודה בלבד, 37:36.

רבע שלוש היה אחד הרבעים טובים של הפועל העונה, ג'אמר יאנג עם שתי שלשות גדולות העלה את הפועל ל-46:43 ומכאן הפועל השתלטה על הרבע משגב וסהר קלעו לזכות הפועל ויאנג עם שלשה נוספת העלה ל-55:47, ג'אמר יאנג המצוין וניב משגב החם הגדילו את ההפרש ואופק אביטל חתם את הרבע עם שלשה ויתרון 10 להפועל, 70:60.

ברבע הרביעי החל המותחן, גליל עליון נגסה בהפרש של הפועל ובדקה ה-4:45 למשחק השוותה גליל את התוצאה ל-74:74, גליל הגדילו והובילו 79:74, דקה עשרים לסיום גליל עליון הובילו 81:76, קינו נשלח לקו קלע והחטיא את הריבאונד קלע פרסלני, שנותרו 26 שניות לסיום גליל עליון הובילה ב-3, 83:80, היה זה יאנג שקלע שלשה ועבירה עם 4 נקודות במהלך העלה את הפועל ליתרון נקודה, 84:83, 10 שניות לסיום קלע ג'ורדן מהקו 2 מ-2 וגליל ביתרון נקודה, הפועל יצאה להתקפה אחרונה יאנג מצא את נניקשווילי שעם הבאזר ניצח להפועל את המשחק ובסיום 86:85 לאדומים שחגגו עם הקהל שלהם דקות ארוכות.

קלעו להפועל: יאנג 33 נקודות ו-5 אסיסטים, משגב 17 נקודות 5 אסיסטים ו-5ריבאונדים, קינו 15 נקודות, זינדרמן 9 נקודות, פרסלני 5 נקודות, אביטל 3 נקודות, נניקשווילי 2 נקודות וסהר 2 נקודות.

בסיום המשחק אמר לחיפה ספורט אילן נניקשווילי קולע סל הניצחון: "בסוף כמעט ברח לנו המשחק אבל יאנג עשה כמה מהלכים גדולים כולל האסיסט בסוף והצלחנו לשמור על הניצחון. בסך הכל הגיע לנו הניצחון כי רוב המשחק היינו יותר טובים. עכשיו צריך להמשיך לשחק ולהשתפר ולנסות לקדם את הצעירים המוכשרים שלנו לעונה הבאה."

על הבטחת המקום בליגה לעונה נוספת אמר: "עדיין לא נשארנו, אבל אפשר להגיד שעשינו צעד משמעותי בעניין."


צפו בחגיגות של הקהל עם השחקנים בסיום המשחק, מתוך דף הפייסבוק של מועדון כדורסל הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.