אוחיון: "מאוכזבים מהתוצאה"

מאת מערכת האתר | הפועל רובי שפירא סיימה את המשחק מול בית שאן שהיא פצועה וחבולה. יוני אוחיון: "הכל פתוח" 

הפועל רובי שפירא סיימה את משחקה אמש (שישי) נגד הפועל בית שאן בתוצאת תיקו (1:1), עומר בוארון כבש את שער היתרון לזכות הפועל רובי, השלישית ערב המחזור הפועל איכסל סיימה את משחקה בתיקו גם כן והסטטוס-קוו בצמרת במקום 2 ו-3 נשמר, לשתי הקבוצות מספר נקודות זהה של 47 נק', כאשר המרויחה העיקרית היא הפועל חדרה שניצחה והגדילה את הפער בצמרת ל-4 נקודות. הפועל תתארח במחזור הבא אצל צור שלום שניצחה במחזור האחרון ונחלצה מהמקום הלפני האחרון.

מעבר לתוצאה המאכזבת בהפועל רובי יצאו חבולים ולא פחות מחמישה שחקנים סיימו את המשחק שהם חבולים ופצועים, השוער רז רחמים ושחקני השדה, שמעון הרוש, שלומי בן עשור, סעיד דיאב ירדו מהמגרש שהם פצועים הערכות הן שהם יהיו כשירים למשחק הבא, מי שספג פציעה חמורה יותר הוא הקשר סאמר ווהב ובתחילת השבוע תתברר חומרת פציעתו. מעבר לפציעות גם עומר בוארון וגם יוני אוחיון ספגו צהוב חמישי ויעדרו מהמשחק בעוד שבועיים מול אסי גלבוע.

שחקן הקבוצה יוני אוחיון התראיין לחיפה ספורט והתייחס למשחק אמש: "אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, עשינו את המקסימום כדי לצאת עם מלוא הנקודות. למרות הפציעות במהלך המשחק שפגעו באנו מאוד היינו חייבים לנצח בבית. הכל פתוח, אנחנו עם הפנים לצור שלום."
סאמר ווהב. צילום:פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.