מבאס במלאבס

עירוני נשר סיימה בתיקו 0  ויצאה עם נקודה חשובה מהמושבה אך לא ניצלה את היתרון המספרי שהיה לה בעקבות הרחקת של יואב זיו כבר בדקה ה-29. אמזלג:"הפלייאוף עדיין בהישג יד".

אלדד שביט ערך מספר שינויים בהרכב היום עקב אילוצים שנבעו מפציעות של שחקנים כאשר דיוויד גומז הוסט לעמדת המגן הימני במקומו של לואב כיאל הפצוע, אמיר אבו ניל ירד לספסל ואילו אמיר "פיצי" אבלס שיחק מאחורי דליבור פאנדזה שהיה בחוד.

על הנייר, המארחים היו עדיפים אך כבר בדקה הראשונה הייתה לנשר הזדמנות לכבוש אך עמית אמזלג נגח ממצב קורץ החוצה. בהמשך נפסל שער לנשר בטענת נבדל לאחר כדור רוחב שהעביר דיוויד גומז לפאנדזה שכבש, אך השופט שרק ופסל את השער. כמה דקות לאחר מכן הורחק אייל זיו הותיק מהפועל פ"ת בהחלטה שנויה מאוד במחלוקת לאחר שהשופט טען להתחזות של השחק שנפל והראה לו את הצהוב השני. עברו עוד כמה דקות והפעם מאמנה של המארחת ירון הוכנבוים, הורחק לאחר שלא הפסיק לבוא בטענות לעבר צוות השיפוט.

במחצית השנייה נשר הגיעה לעוד מספר הזדמנויות אך כמו שכבר היה ניתן לראות לאורך העונה, אין חלוץ מטרה עם רגל מסיימת שישים את הכדור ברשת, בתוספת הזמן הגיע הכדור ברחבה למחליף עלי כנעאנה שהיה יכול לנצח את המשחק, אל הוא בעט את הכדור לגופו של השוער אבי איבגי. המשחק הסתיים וירון הוכנבוים שלפני המשחק נשמע בטוח בניצחון קבוצתו על הנשר יכול בסופו של דבר להיות מבסוט מהנקודה שחילצה קבוצתו בביתה.

עמית אמזלג התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק ונשאל אודות סיכויי קבוצתו להגיע לפלייאוף העליון, במיוחד לאור העובדה שביום שלישי תפגוש הקבוצה את הפועל עכו המדורגת שניה שנמצאת בכושר מצוין לאחר שהביסה היום את הפועל ירושלים 3-0:

"שום דבר עוד לא גמור, המטרה שלנו עדיין בהישג יד ואנחנו יכולים לעשות זאת, משחק הבא שלנו בבית וניתן את כל כולנו מול עכו על מנת לנצח ולהתברג בפלייאוף העליון, אני חושב שאחרי המאמץ והעבודה הקשה שלנו לאורך העונה, מגיע לנו להיות שם ואם נשיג זאת, זה יהיה מתוק מדבש".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.