נשר מארחת את רמת גן

מאת בן סער | בנשר מתחילים להבין שאם לא יפתיעו מחר וישיגו ניצחון מול האורדונים, הם יאבקו עד הסוף על ההשארות בליגה. אמזלג: "רוצים לצאת לדרך חדשה"

16/12/2016- זה התאריך האחרון בו עירוני נשר לקחה את שלושת הנקודות בביתה, משמע יותר מ3 חודשים ללא ניצחון. הקבוצה תארח מחר בשבע את הפועל ר"ג באחד משלושת המשחקים שינעלו את המחזור ה-29 בליגה. זהו משחק בית שלישי ברצף של הנשרים שהפסידו בשני הקודמים בתוצאה זהה 2-0. מצב הרוח של חניכיו של אלדד שביט לא בשמיים בלשון המעטה והקבוצה שכבר הריחה אוויר פסגות עד לפני חודש, כנראה תמצא את עצמה בקרבות הישרדות עד סוף העונה, אלא אם מחר תפתיע ותנצח את המדורגת שלישית הפועל ר"ג שחייבת לנצח על מנת לשמור על המאבק על הכרטיס לליגת העל.

למארחים יש לא מעט חיסורים כאשר מלבד לואב כיאל המגן שגמר את העונה עקב פציעה, יעדרו הקפטן אביב חדד(צהובים) ודיוויד גומז(פציעה) כאשר גם דניס צ'ין עדיין לא כשיר במאת האחוזים ובספק למחר. גם משטח הדשא באצטדיון במשחקים קטסטרופלי ונשמעות לא מעט טענות אודותיו מפי גורמים במועדון, מה שכמובן עדיין לא מתרץ את היכולת הבינונית של הקבוצה לאחרונה.

עמית אמזלג דיבר עם חיפה ספורט אודות המשחק מחר המצפה לקבוצה: "מחר מצפה לנו משחק סופר חשוב, זהו משחק מפתח שיכול להוציא אותנו לדרך חדשה, אני קורא לקהל להמשיך לבוא ולתמוך בנו למרות התוצאות האחרונות, זה מאוד חשוב לנו, נבוא לתת הכל במשחק הזה על מנת לחזור לנצח בבית".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.