ניצחון דחוק להפועל רובי בכפר כנא

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא חיפה מצליחה להשיג ניצחון בשיניים בכפר כנא ורחוקה 3 נקודות בלבד מהמוליכה איכסל לה משחק עודף, למארחת הורחקו 2 שחקנים

לאחר ההפסד המביך "בבית" בסיבוב הקודם, הפסדה הראשון של הפועל רובי העונה, האחרונים הגיעו בשאיפה "לנקום" ולהשיג עוד 3 נקודות במאבק הצמוד בצמרת, בפועל, משחק שנטה לטובת האורחים עם הרבה הזדמנויות אך הוכרע בשער בודד כמה דקות לסיום שבתווך, כפר קנא מסיימת את המשחק עם תשעה שחקנים לאחר שתי הרחקות שנפסקו מפעולות לא ספורטיביות של שחקניה.

הפועל רובי עלתה למשחק כאשר הרכש שהגיע בפגרה מנשר, דניאל ברק, פתח על הספסל עקב מתיחה בשריר ואילו עומר בוארון חוזר להרכב הפותח, במחצית הראשונה היו מספר הזדמנויות להפועל רובי שהיתה טובה יותר אך לא מצאה את הרשת, ארוע חריג נרשם בדקה ה35 כאשר שחקנה של כפר כנא ביצע עבירה בלי כדור על שלומי בן עשור וראה את הכרטיס האדום,  המחצית הסתיימה ב 0:0.

במחצית השנייה הגיעו האורחים להרבה הזדמנויות אך הכדור לא נכנס, בתווך הייתה עוד הרחקה למארחים כאשר שחקן הפועל כפר כנא שכבר היה מוצהב, התעצבן משריקה של השופט ובעט את הכדור לעבר ספסלה של הפועל רובי שפירא ובעקבות כך ראה את הכרטיס האדום. ואז הגיעה הדקה ה84- גדי מלסה, השחקן החם של הפועל רובי בשבועות האחרונים קיבל כדור באגף השמאלי והגביה למחליף גל אלקנתי שבעט מהאוויר כדור שפגע ברגלו של מגן כפר כנא ונכנס פנימה 1:0. המשחק הסתיים והפועל רובי נצמדת להפועל איכסל וחדרה, כאשר הפועל בית שאן הפסידה בביתה במפתיע לאסי גלבוע ומתרחקת מקבוצתו של עודד קוטר.

קפטן הקבוצה יוני אוחיון התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק: "ידענו שמצפה לנו משחק קשה במגרש שלא ניתן לפתח בו משחק שוטף. עודד המאמן עשה את ההתאמות הדרושות בהתאם ליריבה ולתנאי המגרש ואני שמח שבסופו של דבר אספנו 3 נקודות חשבות מאוד להמשך הדרך".

בעוד שבועיים יצאו האדומים מחיפה לעוד משחק עונה מול הפועל איכסל בחוץ.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.