בשיניים

מאת בן סער | הפועל רובי מנצחת בצור שלום בזכות שער של פאיק מחמיד בתוספת הזמן, ממש לפני שריקת הסיום. קוטר: "גאה בשחקנים שלא ויתרו, יש מקום לשיפור" 

זהו לא היה אחד ממשחקיה המשובחים של האדומים מחיפה, אך גם במשחקים כאלה צריך לנצח ובמיוחד משערי ניצחון בדקות קריטיות שלעיתים קובעים גורלות של עונה שלמה.

במחצית הראשונה לא היו אירועים מיוחדים אך נכבשו שני שערים, הראשון של האורחים נכבש בדקה ה-22 כאשר דניאל ברק קיבל כדור ברחבה וכבש מקרוב את הראשון של הפועל רובי והשני שלו העונה 1:0. בדקה ה-42 צור שלום השוותה את התוצאה מבעיטה חופשית של נתן נולדמן, 1:1.

בספסל של הפועל רובי שפירא ובגם בקרב האוהדים נשמעו טענות על בזבוזי זמן מצד המארחים שהיו נחושים לשמור על התוצאה, בזבוזי זמן אלו לא נעלמו מעיניו של השופט שנתן תוספת זמן של שמונה דקות - שניות לפני הסיום פאיק מחמיד, שעלה לשחק במחצית השנייה מהספסל, כבש את שער הניצחון שהראה על הרבה אופי של האדומים מחיפה למרות המשחק הבינוני ומשטח הדשא הגרוע בצור שלום.

מאמנה של הפועל רובי שפירא עודד קוטר התראיין לחיפה ספורט: "ניצחון חשוב , אני גאה בשחקנים שלא ויתרו ונלחמו עד לשריקת הסיום". לגבי היכולת הפושרת של קבוצתו במשחק היום ענה: "יש מקום לשיפור ביכולת שלנו זה בטוח, מה שהיה הכי חשוב זה לנצח".

בשבוע הבא תארח הפועל רובי שפירא את הפועל אסי גלבוע שנחלה היום הפסד מפתיע לאחרונה בטבלה, מ.ס. צעירי כפר כנא 2:1.
צילום: וויסאם גוטאני.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.