הפסד שלישי ברציפות לנשר בבית

מאת בן סער | עירוני נשר נוחלת הפסד שלישי ברציפות(בביתה) ותתמודד חזק עם תחתית הליגה בפלייאוף העליון כשהמרחק מהמקום האחרון הוא 5 נקודות בלבד.  שביט: "אחת הבעיות שלנו היא סף שבירה נמוך".

את העובדה שנשר תתמודד בפלייאוף העליון הפנימו בנשר  לפני כמה משחקים כשכדור השלג התחיל עם שער השוויון בדקה ה90+ במשחק הביתי מול הפועל ראשל"צ- כבר אז ניתן היה לראות שהקבוצה מתחילה לאבד את האופי שהיה לה בסיבוב הראשון. גם היום, למרות שהייתה בסגל חסר בעיקר בעורף, ניכר היה ששחקני נשר נשברו לאחר השער שספגו ובמחצית השנייה שיחקו אנמי ונראו מבולבלים.

אלדד שביט המשיך עם משחק הכיסאות בעמדת המגן הימני כשהפעם הציב את רן רול בעמדה לאחר שדיוויד גומז ששיחק שם במשחקים האחרונים, נעדר מהמשחק עקב פציעה. רול לא ממש הסתדר בעמדה זאת וניכר היה שאף הוא הופתע ונראה מבולבל לא פעם כשהיה צריך לסגור את הפריצות של שחקני ר"ג באגף. בחצי השעה הראשונה לא היו הזדמנויות מיוחדות להוציא כדור שהגיע לרחבה לרגליו של עוז פרץ(המצטיין במשחק) שהסתובב ובעט אך בומשטיין הצליח להדוף לקרן. בדקה ה- 35 טסלר סובב בקלות את רן רול ועבודי, הוציא כדור רוחב לאמצע ועוז פרץ שם את הכדור ברשת, 1:0.


במחצית השניה נכנסו למשחק דניס צ'ין ופאנדזה אך על המגרש הייתה רק קבוצה אחת, הפועל ר"ג ,אך האחרונה לא ניצלה את ההזדמנויות שהיו לה, מנגד, בדקות הסיום הגיע ההזדמנות האמיתית היחידה של נשר במשחק כשפאנדזה פרץ באגף השמאלי, הצליח להעביר כדור רוחב טוב, אך צ'ין בעט מקרוב לרגליו של השוער. המשחק הסתיים ומי היה מאמין שעירוני נשר תפסיד ב3 משחקי בית רצופים ותעשה לעצמה את החיים קשים כאשר תנעל את הסיבוב במשחק חוץ מול הפועל נצרת עילית שנמצאת עם אותן מספר נקודות לאחר הניצחון על הפועל ירושלים.

אלדד שביט התראיין לחיפה ספורט ונשאל לגבי ההופעות הרעות של קבוצתו בתקופה האחרונה והאם הוא חושב שצריך להתבצע זעזוע בקבוצה? 

"המשחקים האחרונים מעידים על כך שאנו בתקופה לא טובה, אנחנו עירוני נשר, לא נתניה ולא עכו, הקבוצה צריכה להישאר בליגה ואנחנו יכולים לעשות את זה. אחת הבעיות שלנו היא סף השבירה- בשלושת משחקי הבית שלנו הקבוצות מולן התמודדנו לא היו עדיפות עלינו בשום פרמטר עד השער הראשון שכבשו מולנווזה מה שעשה את ההבדל, אחרי הגול על סף המחצית אנחנו בדאון, גם הטוב הזמני וגם הרע זמני ונדע לצאת מזה".

גם אחד מאוהדיה הותיקים של הקבוצה שפך את ליבו על המצב: "כשלא בועטים לשער במשך 90 ד׳ או בועטים כל מחצית בעיטה אחת לשער ואין לך שחקן עם מעוף( חכם) שייתן פס לחלוץ או לשחקן התקפה, כשלא עושים לחץ על היריב מהחצי, קשה להכריע כך משחקים לטובתנו, אתה יודע איך המשחק מתחיל אבל לא יודע איך הוא יתפתח- צריך לחיות את המשחק ואת המומנטום ואם אתה מוביל, תדע להרוג את המשחק או לכול היותר לשמור על תוצאה. השחקנים חייבים לעשות ריסט במוח בשביל הקהל, העיר והקריירה שלהם".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.