שש-בוע טוב

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא פירקה את מכבי דלית אל כרמל 6:0  ושומרת על פער 3 נקודות מהמוליכה איכסל לה משחק עודף. פאיק מחמיד עם צמד שערי בכורה העונה, בוארון: "שמח לשוב ולכבוש"

במשחק שנעל את המחזור ה-23 אירחה הפועל רובי שפירא את קבוצת התחתית של מכבי דליית אל כרמל באווירה פורימית ושמחה שהמשיכה גם בתצוגה חגיגית על הדשא. אפשר לומר שהמשחק פשוט לא היה כוחות כשהפועל רובי נהנית מתצוגה נהדרת של החלק הקדמי שלה כשאף המחליפים משתתפים בחגיגה.

בדקה ה-22 גדי מלסה הקשית מעל שוערה של מכבי דלית אל כרמל במבצע נהדר ומלך שערי הקבוצה שלומי בן עשור דחק את הכדור פנימה וכבש את שערו ה-12 העונה, 1:0 לאדומים. בדקה ה37 כדור חופשי למארחים אותו לקח דור הלוי וגם כבש, שער בכורה לבלם שהגיע בפגרה, 2:0. בדקה ה-41 קיבל עומר בוארון מסירה מסעיד דיאב ובמבצע אישי כבש את השלישי, המחצית הסתיימה ב3:0 לאדומים.

האדומים לא הורידו את הגז מהדוושה במחצית השניה והמשיכו לשלוט ללא עוררין, בדקה ה70 נכבש הרביעי כאשר פאיק מחמיד  כובש את שער הבכורה שלו העונה, עשר דקות עברו ולמחמיד יש כבר צמד, 5:0. שתי דקות עוברות וגם עומר כהן המחליף התכבד בשער השישי של הקבוצה וחניכיו של עודד קוטר יתחילו את השבוע במצב רוח מרומם לקראת משחק העונה במחזור הבא באיכסל נגד הפועל המקומית.

עומר בוארון שחזר לכבוש אחרי כמה מחזורים עקרים התראיין לחיפה ספורט:
"אני שמח שחזרתי לכבוש ולעזור לקבוצה שלי לנצח, בשבוע הבא מחכה לנו משחק קשה נגד קבוצה טובה במגרש ביתי, אך הפועל רובי שפירא מגיעה לכל מגרש בשביל לנצח, אני קורא לכל אוהד ואוהדת שאוהבים את הקבוצה שיגיעו למשחק ביום שישי באיכסל , חייבים כל אחד מכם".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.