ג'ף רוזן מדבר / ראיון מיוחד

מאת רובי לוי | בראיון לחיפה ספורט מספר הבעלים של מכבי "הנטר" חיפה בשנים האחרונות על החיבור עם עופר רחימי, "הסתגל היטב" על התוכניות לעתיד, על הישראלים של מכבי ועוד 

ג'ף רוזן הבעלים של מכבי "הנטר" חיפה רכש את זכויות הניהול של המועדון בשנת 2007, מאז הגעתו של רוזן לקבוצה מכבי חזרה לגדולתה והשיא היה אליפות בעונת 2012-2013, בראיון לחיפה ספורט מתייחס רוזן למצב הקבוצה, לפתיחה החלשה ולאופטימיות בעקבות התוצאות במשחקים האחרונים, עוד עונה הבעלים לביקורות שמיחסות לו את התואר "המנהל המקצועי" של הקבוצה.

מה אתה חושב על הביצועים של רחימי בעונה הראשונה שלו כמאמן ראשי?
על העונה הראשונה של עופר כמאמן ראשי אני יכול לומר שהוא הסתגל היטב אחרי הפתיחה החלשה שלנו, אנחנו והוא בתהליך למידה ואנחנו בנקודה בעונה שכל משחק קובע, העונה הליגה היא מאוד תחרותית וזה בכלל מאז שאני בעלי הקבוצה, עם ההצלחה של הקבוצה בזמן האחרון יש לנו הזדמנות לפרוח ולשים את עצמנו במקום טוב לקראת הפלייאוף, למרות זאת אין יותר מידי זמן ומילות המפתח להצלחה שלנו הן נחישות והתמדה.

האם מכבי תביא שחקן זר חדש לקראת הפלייאוף?
יכול להיות, עדיין לא קיבלנו החלטה סופית, אבל אני חייב להבהיר שיש לנו ביטחון מלא בשחקנים ובצוות הנוכחי שלנו.

באיזו מידה ההחתמה של ורגאס משפיעה על השיפור בקבוצה?
החזרה של ורגאס למכבי חיפה הייתה החלטה יוצאת מן הכלל, הפעולות שלו על ומחוץ למגרש מדברות בעד עצמן, הוא המנהיג האולטימטיבי והוא עוזר לנו וימשיך לעזור בהמשך.

איך אתה באמת מעורב בהיבט המקצועי של הקבוצה? יש אומרים שאתה בעצם מנהל מקצועי. מה דעתך על הגדרה זו?
יש לנו צוות ניהולי מקצועי ביותר שמקבל את החלטות לגבי הסגל, זהו מאמץ קבוצתי שכולל בתוכו את צוות הסקאוטינג שלנו וצוות האימון שלנו, במטרה למצוא את השחקנים הטובים ביותר ולקחת את ההחלטות הנכונות ביותר. כבעלים אני מעורב בכל ההחלטות ובתהליך, אני צופה במשחקי הקבוצה וקטעי וידיאו של הקבוצה יחד עם הצוות המקצועי של הקבוצה, לבנות את הסגל זה עבודה קשה ויש לנו אתגר קשה, אבל מצד שני יש לנו גם הרבה יתרון על קבוצות אחרות בליגה.

בלייזר ושמחון נותנים עונה נהדרת, ויש כבר דיבורים שהפועל ירושלים ומכבי תל אביב לוטשות עיניים אליהם, מה אפשר לעשות כדי להשאיר את השניים למכבי?
זו הנאה לצפות העונה בעמית ובעוז, שניהם יודעים שיש להם עוד הרבה עבודה לעשות, שניהם יהיו כאן בעונה הבאה. בנינו צוות שחקנים ישראליים לעתיד, השחקנים הישראליים שלנו הם הטובים ביותר בליגה, אנחנו גאים על כך מאוד ובטוחים שכך גם האוהדים שלנו.

איך אתה מסביר את הירידה במספר הצופים שמגיעים לרוממה העונה?
לא ראינו ירידה בשיעור ההגעה של אוהדים לרוממה, אנחנו מצפים שמספר האוהדים ימשיך לעלות בזמן שהקבוצה עושה מאמצים להגיע לפלייאוף, העבודה שלנו כארגון זה להמשיך להעמיד צוות מנצח שידע ליצור לאוהדים שלנו את חווית האהדה הטובה ביותר בישראל.

איפה לדעתך מכבי יכולה להגיע העונה? מה הציפיות?
אנחנו ממש בעיצומה של עונה לחוצה וצפופה, יש לי ביטחון ואמונה בקבוצה שנגיע לפלייאוף, כל משחק מעתה הוא בעל משמעות רבה שישפיע על המיקום הסופי שלנו בפלייאוף ויקבע את דרכנו בהמשך, הליגה צפופה וכל דבר יכול לקרות, אבל אני מאמין מאוד בסיכויים שלנו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.