עין צרה - הפסד למכבי

מאת רובי לוי |הפסד למכבי "הנטר" חיפה מול עירוני נהריה, הקרב על מיקום ומקום בפלייאוף בעיצומו

מכבי "הנטר" חיפה פגשה הערב את עירוני נהריה במגרשה הביתי של נהריה בעין שרה, במכבי ידעו שניצחון יתן לקבוצה יתרון במאבק על מקום בפלייאוף, נהריה הגיעה למפגש בתקופה לא טובה מבחינתה אבל הסגולים התעלו וניצחו את הירוקים 78:69, לאחר שהכתיבו את הקצב ברוב שלבי המשחק למעט הרבע השלישי בו מכבי הייתה עדיפה יותר.

מכבי סבלה מיכולת חלשה של שחקניה ושחקנים שבדרך כלל מובילים את הקבוצה, לא הצליחו לספק את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים,  צמד הישראליים המצטיינים בלייזר (5) ושמחון (7) לא הצליחו לתרום גם פינקני עם 3 נקודות ודיברתולומיאו עם 5 נקודות לא הצליחו להציג את היכולת הטובה מהמשחקים האחרונים, מנדז ולדז שיחק 22 דקות וקלע 15 נקודות, וויל גרייבס שהצטיין במכבי קלע 20 לזכות הירוקים עם רבע שני קטלני בו קלע 4 שלשות מצד שני לגרייבס היו אחוזים רעים ל-2 עם 1-6.

מכבי פתחה עם: ורגאס, דיברתולומיאו, שמחון, בלייזר ופינקני.

הרבע הראשון לא נפתח טוב מבחינת מכבי שהתקשתה מול ההגנה של נהריה, בלייזר קלע את הסל הראשון למכבי (שלשה) רק לאחר 3 וחצי דקות במשחק, ורגאס עזר לצמצם את ההפרש ל-9:8 אבל נהריה שוב ברחה וירדה ביתרון 19:12 בסיום הרבע. ברבע השני המארחים עלו להפרש דו ספרתי אבל היה זה וויל גרייבס שעם שלשה צימק את ההפרק ל-22:15, גרייבס המשיך להפגיז ברבע השני בו היו לו ארבע שלשות, אבל הוא היחיד שתיפקד במכבי ברבע הזה ונהריה הצליחה להגדיל את ההפרש ולרדת למחצית ביתרון 10, 41:31.
צילום: מנהלת הליגה.
את הרבע השלישי פתח דיברתולומיאו עם שלשה, אבל נהריה שוב ברחה והובילה כבר 49:34, מנדז-ולדז וורגאס לקחו על עצמם את המשחק של מכבי והובילו ריצת 10:0 , שצימקה את התוצאה ל-52:46, מכבי המשיכה עם הגנה טובה וחזקה, ומנדז-ולדז סגר רבע מצוין עם שלשה והפער צומק ל-3 בלבד, 54:51 לנהריה ביום הרבע. ברבע האחרון, מנדז-ולדז עוד קבע שיוויון 54:54 עם שלשה, אבל נהריה הייתה יעילה יותר ברבע האחרון עם הגנה חזקה עלתה ל-60:54, ורגאס עוד צימק ומכב יהשוותה ל-62:62, אבל לנהריה היה הערב את אסנטי אסרא שקלע 8 נקודות רצופות ללא מענה ירוק, מכבי עוד ניסתה לצמק אבל המשחק הזה הלך לכיוון נהריה ובסיום 78:69 לנהריה.

קלעים מובילים במכבי: גרייבס 20 נקודות, מנדז ולדז 15 נקודות, ורגאס 12 נקודות, שמחון 7 נקודות.
צילום: מנהלת הליגה.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.