משחק עונה להפועל רובי

מאת בן סער | הפועל רובי תצא מחר למשחק עונה באיכסל נגד הפועל המקומית, דניאל ברק ושמעון הרוש בספק, יוני אוחיון: "חשוב לנצח מחר" 

הפועל רובי שפירא תצא מחר לאיכסל לעוד "משחק עונה" בשעה 14:15 לאחר שאת שני הקודמים הפסידה בביתה, בסיבוב הקודם נחלו חניכיו של עודד קוטר הפסד להפועל איכסל מצמד שערים בדקות הסיום של המשחק. השחקנים יודעים שניצחון במשחק מחר והם יהיו חזק בתמונת העלייה, מה עוד שהמארחים במשחק עודף על פני האדומים מחיפה. לא צפויות העדרויות מיוחדות בקבוצה למעט שמעון הרוש ודניאל ברק שעדיין לא כשירים במאת האחוזים וההכרעה לגבי שיתופם צפויה ליפול רק מחר סמוך למשחק.

קפטן הקבוצה יוני אוחיון דיבר עם חיפה ספורט אודות המשחק הקשה הצפוי מחר, המאבק והסיכויים לעלות העונה ליגה ועל התוצאות הלא טובות שהיו עד כה לקבוצה במשחקים מסוג זה: "חשוב לנצח מחר אך גם אם לא, זו לא ההזדמנות האחרונה, המאבק ללא ספק יהיה עד הסוף. כל מפגש צמרת יוצר עניין בתקשורת ובקרב הקהל אך מבחינתי זה משחק על 3 נקודות  כמו כל שאר המשחקים שנותרו לנו עד סיום העונה. נכון שבסיבוב הקודם לא ניצחנו את חדרה ואיכסל אך זו כבר היסטוריה- הקבוצה היום מנוסה יותר ומחוברת יותר מהסיבוב הקודם ואחת הסיבות לכך היא צירוף השחקנים החדשים בפגרה האחרונה. אני מאמין שנדע לנצח גם משחקים "גדולים" עד סוף העונה".

לאוהדי הקבוצה מוקצים כ-350 כרטיסים שימכרו ביום המשחק במגרש. ארגון שער 5 של הקבוצה מארגן הסעה למגרש.
צילום: פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.