ניצחון בליגה, הראש בגביע

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי חיפה בליגה, הראש כבר בגמר הגביע. זינובר: "רוצות לשמור על הגביע"

כשהמחשבות שלהן בגמר הגביע, התארחו ביום שישי בנות מכבי חיפה אצל עירוני קריית אתא למשחק במסגרת המחזור הרביעי של הבית העליון, והצליחו לנצח במשחק צמוד ומורט עצבים לאחר הארכה 3:2 (28/26 20/25 13/25 25/21 13/15), משחק רב תהפוכות כאשר קריית אתא ניצחה את המערכה הראשונה, מכבי השוותה והפכה את התוצאה בשתי המערכות הבאות, קריית אתא לא ויתרה ולבסוף המשחק הוכרע במערכה חמישית, יוליה אנדרושקו הצטיינה במכבי עם 33 נק', בעקבות הפסד הנקודה (על ניצחון 3:2 מקבלים 2 נקודות בלבד) איבדה מכבי את הסיכוי התיאורטי לסיים ראשונה ולזכות ביתרון ביתיות (מול כ"ס) לקראת משחקי הפלייאוף.

במכבי שמים את המשחק הזה בצד ומתכוננים לקראת מפגש גמר הגביע מול הפועל כפר סבא שיערך ביום רביעי הקרוב בשעה 20:30 באולם מטרווסט רעננה, כזכור מכבי חיפה היא מחזיקת הגביע ותרצה יחד עם מאמנה החדש לזכות בו שוב, המשחק יערך בהצגה כפולה של גמר הגברים ויהיה המשחק המרכזי.

מנהלה המקצועי של מכבי חיפה חיים קסל התראיין לחיפה ספורט והתייחס להשתלבותו של המאמן החדש אלכסנדר צ'רבייקוב: "המאמן החדש מתרגל לקבוצה ומצליח להכניס את שיטת המשחק והאימון שלו, הוא יצר אוירה טובה מאוד באימונים והביא את השחקניות לרצון לתת עוד ועוד באימון."
רוצות לשחזר את ההישג. צילום: דב קריזל - פייסבק מכבי חיפה.
לקראת משחק הגמר אמר קסל: "אנחנו טעמנו שנה שעברה את הטעם המתוק ונפלא של זכייה בגביע ובא לנו עוד מזה, יודעים שאנחנו פוגשים קבוצה מעולה שעשתה מאמצים אדירים השנה להחזיר אליה את הגביע, אבל מאמינים שאנחנו יכולים לשוב הביתה לחיפה ירוקה ולחגוג עם האוהדים הנפלאים שלנו שהשנה יותר מתמיד איתנו לאורך כל הדרך. אני מזמין את כל חובבי הספורט בחיפה להגיע, לעודד ולתמוך בנו ביום רביעי ברעננה וביחד נניף את גביע המדינה.


לקראת משחק הגמר ולאחר משחק הליגה מול קריית אתא התראיינה אדווה קוקי זינובר לחיפה ספורט ואמרה: "ביום שישי היה משחק קשה, עם קצת יותר ריכוז שלנו המשחק לדעתי היה נגמר בצורה טובה יותר. יכול להיות דווקא טוב שהיה משחק חזק וקשה כהכנה לקראת גמר הגביע. אתמול (שבת) היה לנו אימון והיום יום חופש, שני ושלישי נתאמן חזק ונעשה ליטושים אחרונים לקראת רגע האמת. השחקניות במצב רוח טוב וכולנו מפוקסות ויודעות כמה זה חשוב למועדון שלנו, לאוהדים ולעיר חיפה שנשמור על הגביע מהעונה הקודמת אנחנו באות לנצח."
מתוך הפייסבוק של מכבי חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.