ניצחון ענק לנווה שאנן

מאת מערכת האתר | ניצחון ענק ל"מכבי נווה שאנן אלדד" על "בית"ר פרדס חנה" מצמרת הליגה 

ביום שישי 17.3.2017, במסגרת ליגה ג' במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחקה הביתי בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את "בית"ר פרדס חנה" מצמרת הליגה למשחק מסקרן במגרש "אתו"ס" בחיפה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל מול קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפות שלה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה.


המשחק נפתח כאשר נווה שאנן איימה ראשונה על שערה של האורחת מפרדס חנה וכבר בדקות הראשונות נרשמו מספר החמצות בהם הכדור לא מצא את הרשת. בכל מהלך המחצית נווה שאנן שיחקה כדורגל אטרקטיבי ויפה לעין, ושלטה לרוב במשחק, אך היה זאת ללא כיבוש שערים והקבוצות ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

למחצית השנייה עלתה נווה שאנן נחושה ומדוייקת יותר, כשמאמנה באסם עבד אלפתאח ערך מספר חילופים בהרכב ומאותן דקות שחקני נווה שאנן הכתיבו את קצב המשחק. גם במהלך המחצית השנייה נרשמו מספר החמצות בשני הקבוצות, כשעדי שי שוערה המצויין של נווה שאנן מפגין יכולת יכולת מצויינת בהגנה על שערו הריק. נווה שאנן המשיכה לתקוף גלים גלים את שערה של הבית"רים מפרדס חנה, ורק בתוספת הזמן של המחצית השנייה, היה זה בדקה ה - 96, כשניסן כהן מסר כדור לאלעד לידור ממש בקו מחצית המגרש שהמשיך לעבור את בלם האורחים ואת שוער היריבה ואז מסר בעיטת אורך ישירות לחלוץ הראל ג'ורנו שנמצא מטרים ספורים ממנו שהיה מצויין לאורך כל המשחק, וזה ללא היסוס ובבעיטה חזקה אל השער כבש וקבע גם את תוצאת הסיום של המשחק, 0:1 לנווה שאנן, ניצחון ענק ומרשים לנווה שאנן !


יש לציין כי למשחק זה הוזמנו לסגל השחקנים גם 2 שחקני קבוצת הנוער של המועדון "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי" בהם קיריל בלקרוב ואליעזר פיטגו, שניהם אף שולבו בהצלחה במהלכה של המחצית השנייה במשחק.

חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין ברוב שלבי המשחק ועם סיומו אמר: "כל הכבוד לכל השחקנים שלי שהיו ממושמעים הם נלחמו והתאבדו על כל כדור במגרש, הם לא ויתרו והיו נחושים עם הרבה רצון ורעב לכיבוש שערים, התודה לכל השחקנים ובמיוחד אציין את הראל ג'ורנו כובש השער, הבלם אופיר טובול, השוער עדי שי, בראל יבשייב בקיצור כל שחקני הקבוצה שיחקו מצויין ולשביעות רצוני וכמובן אשבח את אלעד לידור על המהלך היפה והחכם שלו בתוספת הזמן של המשחק שהיה ממש מלאכת מחשבת. החשוב הוא שלקחנו 3 נקודות בטבלה ואנו ממשיכים הלאה, כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע ממשיכים עם הפנים קדימה למשחק החוץ הקשה הקרוב הבא שלנו שלמעשה מעין דרבי, שייערך ביום שישי הקרוב נגד קבוצת "הפועל אחווה חיפה".


*צילומים: דוברות מכבי נווה שאנן - אדיר יזריף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.