הפועל רובי סרט מלחמה

מאת בן סער | כשהם נושמים אוויר פסגות ובמומנטום מצויין יארחו החיפאים את הקבוצה מהעמק שלא ניצחה החודש. דניאל ברק: "מצפים למשחק קשה"

הפועל רובי שפירא תארח מחר בשעה 13:00 את הפועל בית שאן מהמקום החמישי, האורחים פספסו הזדמנות להיצמד לצמרת בשבוע שעבר וסיימו בתיקו מול המדורגת אחרונה בטבלה וזאת לאחר שני הפסדים רצופים במחזורים שקדמו למשחק זה. מאידך, קבוצתו של עודד קוטר לאחר ארבעה ניצחונות רצופים, עלתה למקום השני לאחר שהביסה במחזור האחרון את הפועל איכסל שהובילה את הטבלה לאורך רוב העונה וכעת היא עם אותו מספר נקודות אך עם הפרש שערים נמוך משל החיפאים.

בסיבוב הקודם גברה הפועל רובי שפירא על בית שאן בתוצאה   2-1.האדומים יודעים שהכל תלוי בהם אך לא מזלזלים לרגע בקבוצת "סרט המלחמה" הידועה שעברה העונה לא מעט טלטלות בעיקר בגזרת השחקנים שהלינו על בעיות שכר ולמרות זאת, הקבוצה בחודשים האחרונים בחלק העליון של הטבלה ואף איימה עד לפני שבוע על הצמרת. בבית שאן יחסרו ללא ספק את לירון אלימלך, שחקנה המצטיין העונה בעוד בהפועל רובי יהנו מסגל מלא.

דניאל ברק שחזר מפציעה התראיין לחיפה ספורט ודיבר על המשחק הצפוי מחר, החזרה מפציעה וההרגשה במועדון החדש אליו עבר רק לפני חודשיים: "מצפה לנו משחק מאוד קשה נגד קבוצה מצויינת, אנחנו צריכים לבוא מרוכזים כמו לכל משחק ולעשות את העבודה שלנו על המגרש, לגבי הפציעה, אני חוזר לעניינים בהדרגה ומקווה שבמשחקים הקרובים אוכל לשחק דקות מרובות יותר ולעזור לחברים שלי, שמח מאוד שלקחתי חלק במשחק האחרון, בקשר להרגשה במועדון-הרגשה מדהימה עם אנשים שלא פוגשים כל יום בנוף הכדורגל, יש משהו מאוד מיוחד בקבוצת אוהדים, זאת משפחה אחת גדולה ואני מאושר מאוד על ההחלטה שלקחתי בינואר והצטרפתי למועדון המדהים הזה. מקווה להישאר פה עוד שנים רבות ולהגיע להישגים עם המועדון".
צילום: פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.