לא קרה נס - הפסד להפועל

מאת רובי לוי | הפועל חיפה מפסידה לנס ציונה החזקה, משחק חלש ליאנג, קינו קלע 20 

הפועל חיפה ארחה הערב (שלישי) את נס ציונה בהיכל הספורט ברוממה, הפועל הגיעה למפגש לאחר שלושה ניצחונות רצופים כולם בעידן המאמן החדש עמיר עוזי, הפועל קיוותה להמשיך במומנטום החיובי, אך נס ציונה הייתה גדולה על האדומים, ומתחילת המשחק האורחים שנלחמים על מיקום בפלייאוף הכתיבו את הקצב ובזכות הזר המצוין שלהם לי רוברטס ניצחו 88:74.

ג'אמר יאנג האס של הפועל חיפה במשחקים האחרונים, תפס משחק חלש עם 13 נקודות באחוזים נמוכים במיוחד (27% מהשדה), היחיד שהצליח להגיע לרמתו הוא קינו שקלע 20 נקודות וקטף 9 ריבאונדים.

הפועל פתחה עם: פרסלני, קינו, זינדרמן, יאנג ומשגב.

הרבע הראשון היה בשליטה מלאה של נס ציונה שיחד עם רוברטס ובן-דוד הכתיבו את הקצב ופתח פער כבר בתחילת הרבע כאשר הובילו 11:5, נס ציונה המשיכה לשחק הגנה חזקה והגדילה את הפער ל-19:7, הפועל לא הייתה קיימת בהתקפה והייתה רכה בהגנה ובסיום הרבע נס ציונה הובילה, 29:15. ברבע השני המשיכה נס ציונה לעשות כל העולה על רוחה, לי רוברטס עם 16 נקודות במחצית הוביל את נס ציונה להובלה ו-3 דקות בתוך הרבע היתרון צמח ל-19, 39:20, הפועל ניסתה אבל יאנג הציג מחצית עם אחוזים רעים ולא הצליח לעזור לאדומים, במחצית נס ציונה הובילה 51:33.

ברבע השלישי קיבלנו הפועל מעט יותר משוחררת, קינו פתח את הרבע טוב עם קליעות וחטיפה, משגב קלע שלשה וצימק ל-17, הפועל היו טובים התקפית ברבע הזה, אך בהגנה לא הצליחו לעצור את נס-ציונה ולי רורברטס המצוין ולמרות שהפועל קלעה נקודה אחת יותר מעל נס ציונה בסיום הרבע, האורחים עדיין הובילו בבטחה, 69:52, ברבע האחרון הפועל הופיע טוב בחלק ההתקפי עם משחק טוב של קינו, אך בהגנה לא הצליחה לעצור את נס ציונה שהצליחה כל פעם מחדש לברוח לאדומים, הפועל נזכרה לצמצם מאוחר מידי דקה וחצי לסיום הפער היה 14, 86:72 עם שלשה של משגב, בהמשך הפער צומק גם ל-12 אבל זה היה מעט מידי ומאוחר מידי ובסיום 88:74 לנס ציונה.

קלעים מובילים בהפועל: קינו 20 נקודות, יאנג 13 נקודות, משגב 10 נקודות, זינדרמן 9 נקודות.
צילום: מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.