ניצחון בעלטה

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי "הנטר" חיפה על מכבי קריית גת, גרייבס ושמחון הצטיינו. רחימי: "שיחקנו שוטף"

מכבי "הנטר" חיפה פותחת את הסיבוב השלישי ברגל ימין עם ניצחון חלק על מכבי קריית גת 99:78. מכבי נהנתה מערב נהדר בהתקפה, 7 שחקנים קלעו בדאבל-פיגרס, גרייבס עם 19 נקודות ושמחון עם 18, הצטיינו בשורות הירוקים. מכבי קיבלה הערב גם את ווילי וורקמן בחזרה משמעותית לרוטציה עם 11 נקודות ורבע שני מצוין, ברבע הרביעי התאורה ברוממה קרסה והמשחק הופסק לכ-40 דקות!

מכבי חיפה פתחה עם: ורגאס, דיברתולומיאו, שמחון, בלייזר ופינקני.

הרבע הראשון נפתח טוב מבחינת מכבי שעלתה מרוכזת מאוד בהגנה וספגה סל שדה ראשון רק 4 דקות בתוך הרבע, וארגס וגרייבס הובילו את מכבי ליתרון 24:9, קריית גת צימקה מעט, אבל עמית שמחון קלע והוריד את מכבי ביתרון 28:14 בסיום הרבע, ברבע השני אמרו בחיפה ברוך הבא לווילי וורקמן שקלע נקודות ראשונות לאחר העדרות ממושכת, 9 נקודות של וורקמן העלו את מכבי ליתרון שיא 39:20, קרטר החזיק את קריית גת והצליח להקטין את ההפרש ל-45:28, היה זה דיברתולומיאו שקלע שלשה עם הבאזר והוריד את מכבי ביתרון 54:37 למחצית.

צילום: מנהלת ליגת העל.
ברבע השלישי מכבי הצליחה לשמור את הפער המבטיח מקריית גת בעזרת ורגאס וגרייבס, קריית גת ניסתה מעט לצמק אבל שלשה של גרייבס חתמה רבע שלישי ביתרון 76:56 לירוקים. הרבע היה אמור להיות רבע מהיר לפרוטוקול אלא שהפסקת חשמל שאירעה בהיכל עכבה את המשחק ב-40 דקות! שהמשחק חודש ניסו הדרומיים לצמק והלוח הראה 79:64, ורגאס, בלייזר וגרייבס עם סלים חשובים הבטיחו את הניצחון ומכבי משלימה רצף של שלושה ניצחונות עם 99:78.

קלעו למכבי חיפה: וויל גרייבס 19 נקודות, עמית שמחון 18, עוז בלייזר 14 נקודות, גרגורי ורגאס 14 נקודות ו-9 אסיסטים, ווילי וורקמן וג’ון דיברתולומאו 11 כל אחד, קווין פינקני 10 ונתנאל ארצי 2 נקודות.

עופר רחימי אמר בסיום המשחק: "אני שמח על הניצחון, אנחנו מכבדים מאוד את קריית גת אני חושב ששיחקנו שוטף קלענו 99 נקודות ואנחנו צריכים לנצח את נהריה במחזור הבא כדי להגיע לאן שאנחנו רוצים משחק חשוב מאוד עבורנו, אנחנו סומכים על קופרברג וכרגע אנחנו לא מביאים זר על המשבצת שלו, למרות שהיה שם זר ששוחרר".

עוד הוסיף המאמן: "יש לנו את העוגנים שלנו, שמחון שהיה מצוין והנהיג את הקבוצה, אני מאמין שמנדז ולדז יחזור וגם קיבלנו את ווילי וורקמן."

עמית שמחון שחקן הקבוצה אמר: "פתחנו חזק ידענו שהם יבואו להלחם והרמה לא הייתה גבוה, ההפסקת חשמל ברבע האחרון טיפה החזירה אותם אבל ידענו לסגור בזמן, אני מגיע כל משחק לתת את המקסימום כדי שנתקדם כמה שיותר בטבלה."
חושך בהיכל. צילום: פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.