יבקיעו שוב את חומות עכו?

מאת בן סער | עירוני נשר בהזדמנות אחרונה להפתיע ולקחת חלק בפלייאוף העליון, תתמודד מול קבוצתו של שלומי דורה שנמצאת בכושר מצוין. שלומי פרץ: "אנו מתעלים מול הגדולות"

מחר(יום ג'), יצא לדרך מחזור אמצע השבוע בליגה הלאומית ובו תארח נשר את הפועל עכו הממקומת במקום השני. האורחים נהנים ממומנטום טוב לאחר שבשני המשחקים האחרונים כבשו שתי שלישיות לרשת יריבותיהם. מנגד, עירוני נשר מגרדת נקודות פה ושם ועדיין ללא ניצחון בית בסיבוב השני כאשר נראה שהבעיה בקבוצה הוא החלק הקדמי בו יש הרגשה במחסור של רגל מסיימת וכיבוש שערים.

בסיבוב הקודם הציגה נשר את אחד ממשחקים הטובים וההירואים העונה כאשר ניצחה בעכו 3-2 ולמעשה הייתה טובה יותר לכל אורך המשחק. האורחת תגיע פייבוריטית על הנייר מחר למשחק אך בנשר יודעים שכל תוצאה פרט לניצחון והקבוצה תאלץ להתמודד בפלייאוף התחתון לאחר שרוב העונה הייתה בחלק העליון של הטבלה. מהמשחק ייעדרו דניס צ'ין שפצוע כבר שבועיים ולוהאב כיאל שעבר היום בדיקת M.R.I לבדיקת חומרת פציעתו, נכון לכתיבת שורות אלו, עדיין לא התקבלו התוצאות.

שלומי פרץ, מבעלי הקבוצה התראיין לחיפה ספורט לקראת המשחק מחר:
"משחק קשה כמו כל משחק בליגה הזאת. כבר הוכח העונה שכל תוצאה בליגה אפשרית ואין הפתעות. הוכחנו שאנו לא נופלים מאף קבוצה ואף מתעלים במשחקים גנד הקבוצות הגדולות כביכול- אם קבוצות כמו מכבי נתניה(פעמיים), הפועל ראשל"צ והפועל פ"ת חילצו מאיתנו נקודה וחגגו כאילו לקחו אליפות, אז אפשר להיות מרוצים. בסיבוב הקודם ניצחנו בעכו אך מחר זה משחק שונה לגמרי, אנו משחקים בנשר ובבית אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה, אני מקווה רק שמחר נמצא את הרשת כי רוב העונה אנו סובלים מחוסר רגל מסיימת שעלה לנו בנקודות חשובות. אנו נכנסים ל3 משחקי בית רצופים וקריטיים מבחינתנו שיקבעו איפה נסיים את העונה הסדירה- בפלייאוף העליון או התחתון".
פייסבוק עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.