לא מסוגלים! נשר מפסידה שוב

מאת בן סער | נשר מפסידה בביתה בפעם השנייה ברציפות תוך 3 ימים, הפעם למכבי שעריים שבזכות ניצחון זה נחלצת מהמקום האחרון, נשר צפויה להילחם על הישארות בליגה, חדד: "יש לנו מזל רע"

עושה רושם שבעירוני נשר לא מפיקים לקחים, ממשחק למשחק הקבוצה נראית יותר ויותר רע , מאז הודעתו של אלדד שביט על עזיבת הקבוצה וחזרתו, להוציא את ניצחון החוץ על קטמון, הקבוצה נראית כמו צל של עצמה, בקושי מגיעה למצבים וכמעט לא כובשת כלל, המאזן של 4:0 בשני משחקי הבית שהיו לה השבוע אומר הכל. בהיעדר גולר בקבוצה, לא ברור מדוע המאמן ממשיך לייבש את זאמה ראמבוואנה על הספסל כאשר פאנדזה כבר הרבה זמן לא פוגע, צ'ין מטייל במגרש ואילו אבו ניל, כל מילה מיותרת, מאז הגיע לקבוצה בפגרה האחרונה לא הטביע את חותמו במאום.


ארבעים הדקות הראשונות היו משעממות וללא מצבים מיוחדים, משהו שרגילים לראות לאחרונה במשחקים של נשר אך אז בהתקפה מקרית של שעריים(שרצתה יותר) הכדור הגיע לאוסי מאוולי שמסר לאילן רנקביץ שנכנס כמחליף כבר בדקות הראשונות למשחק לאחר פציעה של אלדר חסנוביץ', רנקביץ בעט בעיטה לא חזקה אך מדוייקת לפינה, בומשטיין לא הצליח להגיע לכדור 1:0 לשעריים.

במחצית השניה נכנס עלי כנעאנה על חשבונו של אבו ניל החלש ונראה היה שהביא איתו התלהבות למשחק אך עדיין, לא היה איום ממשי על השער של שעריים. גם כניסתם של רן רול וצ'ין בהמשך לא הועילה ושעריים הרגישה שהיא יכולה להשיג יותר, לקראת הסיום הרחקה לא טובה הגיעה לרגליו של אברהם צקול שבעט כדור חזק שפגע בקורה. בדקה ה90 שעריים חתמה את המשחק כאשר ערן ביטון קיבל כדור באגף הימני, הגביה במדויק לראשו של גיל יצחק שנגח פנימה 2:0.

עירוני נשר ממשיכה לשחק רע ולשעמם את אוהדיה שכבר ראו את הקבוצה במקום החמישי ואם המצב לא ישתנה, ייתכן שיראו אותה במקום שהייתה היריבה שלה עד המשחק היום. מילה טובה מגיעה לבר איבגי ועמית אמזלג, מהשחקנים הצעירים בקבוצה, איבגי החליף את שעאבען המוצהב ונלחם על כל כדור כאשר ניסה לעלות ולסייע בהתקפה, אמזלג מצידו, כמו ברוב המשחקים בעונה, גם במשחק חלש של קבוצתו מראה שהוא רוצה ומלבד הלחימה גם ניסה לאיים לשער מספר פעמים.

הקפטן אביב חדד התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק: "יש תקופות שלא הולך לא משנה מה אתה עושה, שעריים לא הגיעו כמעט למצבים ומשתי בעיטות כבשו שערים, אנחנו לא מנצלים מצבים מול השער, יש לנו שחקנים עם הרבה איכויות, כנראה שיש לנו מזל רע, כמו שנכנסנו למצב הזה אני מאמין שגם מצא ממנו. אנחנו מודעים למצב שלנו כרגע והמטרה הראשונה היא להישאר בליגה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.