הפועל רובי מארחת את דליה

מאת בן סער | לאחר שניצחו בדקות הסיום במשחק לא פשוט בכפר כנא, צריכים החיפאים ניצחון במשחק שנראה קל על הנייר מול הקבוצה מדליית אל כרמל, אלקנתי: " משחק קשה מאוד"

במשחק שינעל את המחזור ה-23 תארח הפועל רובי שפירא את מכבי דליית אל כרמל. יריבותיה לצמרת הפועל איכסל והפועל חדרה ניצחו אתמול ועל מנת להישאר במאבק על העליה, אצל האדומים מחיפה כל תוצאה מלבד ניצחון לא תבוא בחשבון. בנוסף, להבדיל מהמשחק בסיבוב הקודם בו סיימו שתי הקבוצות בתיקו 1, האורחים איבדו את שני השחקנים הבולטים בקבוצה ביניהם ענאן נסראלדין שהצטרף לאיכסל. בהפועל רובי דניאל ברק ושמעון הרוש בספק למשחק עקב פציעות אך גם בלעדיהם אמורה קבוצתו של עודד קוטר לעבור את המשוכה הערב.

שחקן הקבוצה גל אלקנתי, שלאחרונה נמצא בכושר מצוין וכובש גם כשעולה בתור מחליף התראיין לחיפה ספורט לקראת המשחק: "צפוי לנו משחק קשה מאוד, כל השבוע עבדנו לקראת המשחק הזה, עודד והצוות הכינו אותנו בצורה מצוינת, נגיע מחר לעשות הכל כדי להשאיר את הנקודות אצלנו, אני עובד קשה מאוד בכל אימון וגם מחוץ למגרש כדי לשפר את עצמי בכל מה שאפשר,יש מאמן וצוות שקובעים ומחליטים מה יהיה ואיך יהיה, אני חלק ממערכת ואתן הכל בכל פרק זמן שאשחק, הצלחת הקבוצה היא מעל הכל".
צילום: פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.