שלוש בראש!

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא מעפילה למקום השני בטבלה לאחר שהיא מביסה את הפועל איכסל 3-0 במשחק חוץ ומאותתת שהיא חזק במאבק על ראשות הטבלה ועלייה לליגה הלאומית, בראון: "המטרה- לעלות ליגה"

אמרו עליהם שהם חסרי אופי, אמרו עליהם שהם עושים במכנסיים ברגעי האמת ולא מגיעים ל"משחקי העונה", היום שחקניו של עודד קוטר סתמו לא מעט פיות בתצוגת כדורגל וניצחון שהוא כולו הצהרת כוונות לגבי מטרת הקבוצה בעונה הזאת והיא- עליית ליגה.

למרות ששיחקו באחד ממגרשי החוץ הקשים בליגה, האדומים מחיפה שלטו ברוב המשחק ללא עוררין על כר הדשא. בדקה ה-28 כדור חופשי להפועל רובי- הכדור הוגבה לרחבה ומצא את ראשו של נועם בראון שנגח פנימה 1:0. האורחת לא הורידה את הרגל מהגז ובדקה ה-32 כדור רוחב של עומר בוארון מצא את סעיד דיאב שבפס מדויק לפינה כבש את השני, 2:0 תוצאת המחצית.

במחצית השנייה המשיכה המגמה והאדומים הגיעו ללא מעט מצבים מול שוער איכסל אך לא ניצלו אותם, בטווח הורחק שחקן של איכסל בדקה ה85 ובדקה ה-90 הגיע הקינוח, כדור חופשי אותו לקח ה"מומחה" שמעון הרוש ששם את הכדור עמוק ברשת 3:0 גדול להפועל רובי שפירא שעולה למקום השני עם אותו מספר נקודות כמו הפועל איכסל, אך עם הפרש שערים עודף.

נועם בראון, שכבש את השער הראשון היום וזהו גם שערו הראשון העונה התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק: "כולם עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר היום,  בקשר למשחק, היינו עדיפים עליהם כי הכינו אותנו אותנו על הצד הטוב ביותר, הרמה בין שלושת המוליכות היא פחות או יותר שווה, מי שיהיה יותר יציב ויבוא לעבוד קשה ישיג את המטרה שמבחינתו היא עליית ליגה, אני יכול להבטיח לך שאנחנו נמשיך לעבוד קשה כל אימון וכל משחק בכדי לעשות את האוהדים שלנו שמחים , אנחנו נעשה כל מה שתלוי בנו בכדי להשיג את המטרה הזו ומקווה שגם אלילת המזל תהיה לצידנו בסופו של דבר".
צילום: מתוך הפייסבוק של הפועל רובי שפירא.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.