הפועל רובי יוצאת לצור שלום

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא יוצאת למשחק קשה מול צור שלום. אור שלזינגר: "משחק מרגש עבורי"

לאחר התיקו הביתי במחזור האחרון הפועל רובי תפגוש את מכבי צור שלום שנלחמת על חייה בליגה וממוקמת במקום הלפני אחרון, צור שלום ידועה כקבוצה בהחלט לא צפויה והפועל רובי תרצה לחזור למסלול הניצחונות כדי להמשיך ולהיאבק על הכרטיס לליגה הלאומית.

האדומים פספסו הזדמנות בשבוע שעבר לברוח מהפועל איכסל  לאחר שלא הצליחו לנצח את הפועל בית שאן במשחק שהסתיים עם פצועים ועם תחושת החמצה. הפעם הם יפגשו את הנציגה מקרית ביאליק הממוקמת בתחתית הטבלה וכבר הוכיחה שהיא יכולה לעשות צרות לכל קבוצה. בסיבוב הקודם ניצחו חניכיו של עודד קוטר במגרשי אתו"ס בחיפה את הקרייתים בתוצאה 4-2. החיפאים צפויים להנות מסגל מלא למעט סאמר ווהאב שנפצע במשחק האחרון מול בית שאן.

בלם הקבוצה אור שלזינגר התראיין לחיפה ספורט ואמר:

"המשחק נגד בית שאן התפתח בניגוד למה שתכננו ולצערנו נפצעו לנו 3 שחקנים במהלך המשחק ונאלצנו לשחק דקות ארוכות בחסרון מספרי. עדיין, ניסינו ליזום ולהכריע את המשחק כאשר מנגד בית שאן בזבזו זמן. בכל אופן המשחק הזה הוא היסטוריה מבחינתנו. אנחנו מגיעים מחר למשחק ליגה במגרש אחד הקשים בליגה נגד קבוצה שצריכה את הנקודות בדיוק כמונו, אמנם מסיבות שונות אך זה לא זה לא משנה את זה שנבוא מוכנים גם מבחינה פיזית וגם מנטאלית. כתושב קרית ביאליק וכמי ששיחק במועדון צור שלום במשך שנתיים וחצי, המשחק יהיה מרגש עבורי במיוחד לאור העובדה שיש לי חברים טובים שם, מאחל לנו לנצח ושצור שלום ישארו בליגה".
מקווים לחייך גם אחרי המשחק מחר. צילום: פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.