נשר צוללת למטה

מאת בן סער | עירוני נשר ממשיכה לאכזב ומפסידה בביתה 2-0 להפועל עכו למרות יכולת בינונית מאוד של האורחים. שביט:" המטרה שלנו היא פר משחק ולא הצהרות על צמרת"

הנשרים שלאורך העונה לקחו נקודות מקבוצות הצמרת ואף ניצחו לא הגיעו היום למשחק וכמעט ולא איימו על שערה של עכו שמנגד, הציגה כדורגל משעמם ולא תכליתי וניצחה את המשחק משתי הברקות של צמח ורוצ'ט. אלדד שביט פתח כמעט עם אותו הרכב שפתח במחזור האחרון נגד הפועל פ"ת, להוציא את אמיר אבו ניל אותו החליף פאנדזה בחוד.

בחצי השעה הראשונה המשחק היה רדום ביותר כאשר הדומיננטיות באה לידי ביטוי בלא מעט עבירות של שתי הקבוצות ושריקות קלות של השופט, חלקן, לא מוצדקות. בדקה ה 35 הכדור הגיע לדייויד גומז שבעט כדור שחמק סנטימטרים ליד הקורה, בדקה 37 הגבהה של עכו לרחבה מצאה את ראשו של מישאלוף שנגח לפינה ובומשטיין בזינוק אדיר הדף את הכדור, אקסברד עט בנגיחה על הריבאונד, הכדור נכנס פנימה אך השופט שרק לנבדל מוצדק. סמוך לשריקה למחצית הכדור הגיע לציון צמח שהתקדם כמה מטרים ובעט פצצה לחיבור של בומשטיין פנימה, 1:0.

במחצית השנייה שוב היה משחק די אנמי של שתי הקבוצות ונשר לא נראתה כמי שמחפשת את השוויון. בדקה 73 רוצ'ט קיבל את הכדור ברחבה, הבחין שבומשטיין לא ממוקם טוב ונתן צ'יפ מעל השוער שפגע בקורה ונכנס פנימה 2-0. נשר ניסתה להגיב לראשונה במחצית זו בשתי הזדמנויות כמה דקות אחר כך כששעבען נגח כדור למשקוף והחוצה ולאחר מכן כנעאנה המחליף, שחדר לרחבה ובעט כדור אותו לקח השוער העכואי. המשחק הסתיים ועירוני נשר מתדרדרת למקום ה12 בטבלה מרחק 7 נקודות מהקו האדום. לקבוצה אין זמן לתפוס את הראש והיא כבר עם הראש קדימה למשחק בשישי מול מכבי שעריים.

נאור עבודי התראיין לחיפה ספורט אחרי המשחק: " סבלנו מחוסר מזל , עכו לא התעלו ומשתי הזדמנויות ניצחו את המשחק, יש לנו עוד 3 משחקים, שניים בבית כל אחד מהם כמו חצי גמר ומאמין שנצליח לעשות את זה".

אלדד שביט אמר לחיפה ספורט:
"מבחינתי תכנית המשחק שלי עבדה, לא היה פה כדורגל כי מצב המגרש קטסטרופה, זה עבד היטב עד הדקה ה45, אבל אז קיבלנו גול מפעולה אישית של שחקן שטרפה את הקלפים. היו לנו משחקים טובים מבחינתי מול הפועל ראשל"צ והפועל פ"ת אחרי ההפסד הזה נצטרך לחשב מסלול מחדש, המטרה האמיתית שלנו היא פר משחק, לר לעשות מתמטיקה של אם נהיה בפלייאוף עליון או לא, זו ליגה קשה ובמיוחד לקבוצה כמונו שעלתה לליגה הזאת רק השנה, עדיין הכל אפשרי ויש נקודות בקופה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.