צומת דרכים - הפועל מול אשקלון

מאת אבירן אסולין |  הפועל חיפה תארח את הפועל אשקלון, המטרה - להתרחק ממאבקי התחתית. יואב כץ: "משחק יותר קשה משבוע שעבר"

דריכות גדולה בהפועל חיפה לקראת המשחק הביתי מחר (שבת, 18:00) נגד הפועל אשקלון. ההרכב שפתח בהפסד למכבי ת"א צפוי לקבל שוב את הקרדיט. לצד הלחץ הגדול ובעיות המשמעת הרבות שאפפו את המועדון בשבוע החולף, הפועל חיפה תחל מחר את משחקי הפלייאוף התחתון, כשתארח למשחק קריטי את הפועל אשקלון שנלחמת על חייה בליגה ומשוועת לכל נקודה כדי לשרוד.

במועדון האדום לא מקלים ראש ביריבה שמראה סימני התאוששות ויודעים שמדובר במשחק שיכול לקבוע לאן פניה של הקבוצה בשבעת המשחקים שנותרו עד לסיום הליגה. ניצחון יבטיח להפועל כמעט סופית את מקומה בליגת העל גם בעונה הבאה. הפסד - ובמועדון מהכרמל יכולים לראות עצמם חזק במאבקי ההישרדות, תסריט שאיש באדום לא רוצה להעלות על הדעת.

בפן המקצועי, על פי המסתמן, המאמן דני גולן יעניק שוב את הקרדיט להרכב שפתח בהפסד 1-0 למכבי ת"א בשבוע שעבר, ואף היה ברוב שלבי המשחק עדיף על סגנית האלופה. בצוות המקצועי ישנה שביעות רצון גדולה מהמגן חיים מגרלשוילי, שבמשחקים האחרונים עשה הסבה לתפקיד הקשר השמאלי והיטיב לשחק. לירן סרדל ימשיך גם הוא לקבל את חולצת ההרכב על חשבון דור מלול, שיחסיו עם הצוות המקצועי בתקופה האחרונה עלו על שרטון. שלומי ארבייטמן יחזור מעונש הרחקה, אולם צפוי לחכות להזדמנות שלו על הספסל. במועדון מבינים כי משחק ההתקפה האנמי שאפיין את הקבוצה נגד מכבי ת"א, יצטרך להשתפר לאין שיעור אם ברצונם להשאיר את שלוש הנקודות בסמי עופר.

הבעלים, יואב כץ, אמר לקראת המשחק: "אני בטוח שהשחקנים מודעים לחשיבות של המשחק. מצפה לנו משחק יותר קשה מאשר נגד מכבי ת"א. נצטרך להיות נחושים ולא להרפות לרגע".
צילום: פייסבוק הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.