רק לא לאכול ק"ש

מאת אבירן אסולין | בצל הפיטורים של דני גולן, ניר קלינגר יערוך הערב (שבת) מול קרית שמונה (18:00) הופעת בכורה על הקווים כמאמן ראשי: "מצפה לנו משחק סופר קשה"

שבוע סוער עבר על מועדון הכדורגל של הפועל חיפה. אחרי ההפסד הביתי המשפיל להפועל אשקלון במחזור הקודם, מי ששילם את המחיר, כצפוי, הוא דני גולן שלא נשאר אדיש לרחשים סביבו ובהחלטה משותפת עם יואב כץ וניר קלינגר החזיר את המפתחות, כשהאחרון יחליף אותו בתפקיד עד לסיום העונה. במועדון האדום מבינים שלא היה מנוס מזעזוע לאור התוצאות האחרונות וריבוי בעיות המשמעת שהדירו שינה מעיניהם של קברניטי המועדון.

במסיבת עיתונאים שנערכה השבוע דיבר קלינגר על מצב הקבוצה ופיטוריו של חברו הקרוב, דני גולן : "אני מרוצה מאוד ממה שראיתי באימונים השבוע, אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במשחק הקרוב. קיבלנו סטירה נגד אשקלון אני ויואב (כץ) עשינו הכל כדי לנסות ולהשאיר את דני, הוא עשה את הבחירה שלו ואנחנו מכבדים אותה"

על העונה הבאה אמר קלינגר: "יש הרבה שמות ראויים אבל כרגע אין החלטה. יש לנו משימה לא פשוטה,מצפה לנו משחק סופר קשה, למעט ק"ש, אף קבוצה בפלייאוף לא הבטיחה את המקום שלה ואנחנו מתעסקים קודם כל בלהישאר בליגה"

על המשחק הערב הוסיף: "אנחנו מכירים את ק"ש, היא קבוצה מסוכנת. אבל חשוב לי בעיקר איך אנחנו נגיע למגרש ובאיזו גישה.אם נגיע עם רוח כמו במשחק נגד אשקלון אז חבל על הנסיעה בכלל."

הערב כאמור, לקבוצה של יואב כץ מצפה משחק חוץ מול ק"ש, אותה קבוצה שחרצה את גורלה של הפועל חיפה לשחק בפלייאוף התחתון כשניצחה אותה בסמי עופר, 2-1. כעת, המטרות של האדומים מטבע הדברים קצת שונות ומול קבוצה שלמעשה סיימה את העונה, יקווה ניר קלינגר לבכורה מוצלחת כשכל תוצאה פרט לניצחון תשאיר את חניכיו חזק במאבק ההישרדות.

בצד המקצועי, עושה רושם שמי שיפתח בהרכב ויקבל את המושכות אחרי תקופה ממושכת הוא מקסים פלקושצ'נקו, שקלינגר מחזיק ממנו מאוד. בכלל, קלינגר עושה רושם מאמין גדול בצעירים של הקבוצה ופציעתו של ענר שכטר (סובל מחבלה ברגל) טרפה לו קצת את הקלפים למשחק הערב.

בד בבד, אכזבה גדולה קיימת מיכולתו של עדן בן בסט שלא מצליח לשחזר את ימיו היפים מהקדנציה הקודמת באדום, כשבתווך גם ההתנהלות של השחקן לא מוסיפה לו נקודות זכות. לקראת המשחק אמר קלינגר לשחקניו "אני לא מתרגל הרכב, כי אני רוצה שתראו לי שאתם ראויים. אני רוצה לראות מלחמה."

הרכב משוער: פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו  קפילוטו, אושרי רואש, חיים מגרלשווילי, לירן סרדל, דור פרץ, מקסים פלקושצ'נקו, חנן ממן, עדן בן בסט ומהראן לאלה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.