בלי אופי

מאת בן סער/עירוני נשר עוצרת את הסחף השלילי של 3 הפסדים רצופים לאחר שסיימה בתיקו חוץ באיצטדיון גרין מול הפועל נצרת עילית, כאשר היא סופגת שוב בדקות האחרונות של המשחק.

עירוני נשר הגיעה למשחק בידיעה שהיא חייבת להוציא נקודות מנצרת עילית אם היא לא רוצה להסתבך מתחת לקו האדום לקראת משחקי הפלייאוף התחתון. כמו שקרה לקבוצה כבר בלא מעט משחקים, היא מאבדת את היתרון ואיתו את 3 הנקודות משער שהיא סופגת בדקות הסיום- הדפוס חוזר על עצמו, הקבוצה כובשת, אך במקום לנסות ולהגדיל את היתרון, נלחצת לשערה, מאבדת את זה לקראת הסוף ומקבלת שער מהיריבה.

לרשותו של אלדד שביט חזר הקפטן אביב חדד ולהוציא את לואב כיאל שגמר את העונה, לשם שינוי לא היו בעיות או חיסורים בעורף שהתחיל את העונה בצורה נהדרת. מנגד, ממשיכה הבעת אי האמון באמיר אבו ניל ודליבור פאנדזה המאכזבים ובחוד פתחו דניס צ'ין שחזר מפציעה ועלי כנעאנה. בדקה ה-23 נשר עלתה על לוח התוצאות סוף סוף לאחר 4 משחקים שלא כבשה וגם השער הזה נכבש ממצב נייח- כדור חופשי לעירוני נשר אותו לקח רן רול וסובב אותו באומנות לחיבור, 1-0 לנשר, ברוך הבא לליגה מר רול, שכובש את שערו השני העונה בסך הכל, שניהם ממצבים נייחים.

במחצית השנייה נשר לא השכילה לכבוש את השער השני ואילו המארחים התחילו ללחוץ ולחפש את שער השוויון. בדקה ה-89 הלחץ השתלם- כדור קרן שהוגבה לרחבה של בומשטיין הורחק לא טוב וניב סרדל בעט פצצה מחוץ לרחבה לתוך השער של נשר, שוויון 1:1.

עירוני נשר מסיימת את העונה הסדירה במקום ה12( מישהו זוכר שהם כבר היו מקום 4 בליגה?) ותתמודד בפלייאוף התחתון, יהיה לוהט!
צילום: פייסבוק עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.