הקרב על הלאומית

מאת בן סער | שתי קבוצות במשחק על עונה שלמה יפגשו מחר, תכונה ערה מורגשת בקרב אוהדי הפועל רובי שמאות מהם צפויים להגיע לעודד במשחק החוץ הקשה מול המובילה שעוד לא הפסידה שם העונה. הלוי: "מאמין שאנחנו ננצח"

מחר ב15:15 יערך במגרש בחדרה "המשחק"- הפועל חדרה נגד הפועל רובי שפירא חיפה, מקום ראשון נגד מקום שני, עודד קוטר נגד מומו ניסטל, שלומי בן עשור(13 שערים) מול אסי גומה (16 שערים) וגם, שני אחים ראש בראשׁ(דור הלוי מול עומר הלוי). המארחת מגיעה לאחר 7 ניצחונות רצופים בליגה ועוד לא הפסידה בביתה העונה. לא יהיה מופרך לומר שזו הזדמנות אחרונה לחיפאים לסיים ראשונים ולכן הם חייבים ניצחון במשחק לא פשוט כלל.

בסיבוב הקודם הפסידה הפועל רובי 2-1 להפועל חדרה באיצטדיון בעכו במשחק בו הייתה שליטה ברורה של האורחים, אך ראינו כבר שבליגה הזאת הכל יכול לקרות. כל תוצאה מלבד הפסד של חדרה תבטיח סביר להניח את עלייתה האוטומטית של חדרה לליגה הלאומית בעוד החיפאים יתמודדו על המקום בפלייאוף עם הפועל איכסל לה משחק עודף עליהם.

בלמה של הקבוצה דור הלוי התראיין לחיפה ספורט ודיבר על המשחק והמפגש הפיקנטרי מול אחיו עומר שמשחק במדי היריבה: "עשינו הכנה טובה למשחק, אגיע מפוקס כמו בכל משחק, יש לי הרגשה טובה לגבי המשחק ומאמין שאנחנו הולכים לנצח. לגבי המפגש מול עומר, ברור שזה לא כמו עוד משחק בשבילי, יהיה מעניין, מצחיק ואפילו מוזר טיפה בהתחלה אך במגרש שוכחים הכל ושהטוב ביותר ינצח".

שחקנה של הפועל חדרה אלירן חודדה התראיין לחיפה ספורט והתייחס למשחק: "משחק עונה עם הרבה תכונה משמעות וחשיבות לשתי הקבוצות ששוות ברמתן שלאורך כל העונה היו בצמרת הגבוהה, יהיה חם, אנחנו השחקנים מאוד מכבדים את רובי הם קבוצה מצוינת ואני מעריך שיהיה משחק צמוד."

בשורות החיפאים לא צפויים להיות נעדרים וכבר אתמול נחטפו יותר מ-100 כרטיסים בקופות השונות שמכרו בחיפה והצפי הוא ליותר מ-500 אוהדים שיגיעו לעודד.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.