נו"ש: ניצחון ומעשה טוב

מאת מערכת האתר | "מכבי נווה שאנן אלדד" מנצחת את הפועל קריית חיים, וגם אירחה ילד בן 9 שתרם את כל דמי כיסו לנזקקים לחג הפסח

ביום שישי 7.4.2017, במסגרת ליגה ג' במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחק הדרבי החיפאי בו אירחה "הפועל קריית חיים" את "מכבי נווה שאנן אלדד" למשחק מסקרן במגרש "אתו"ס" בחיפה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות עוד משחק קל כשמולם קבוצה חזקה ועיקשת המסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה ובאמתחתה עוד 3 נקודות ליגה חשובות.


שחקני נווה שאנן שלטו בכל המחצית הראשונה ותקפו גלים גלים את שער היריבה מקריית חיים, ובמחצית השניה היתה מחצית דיי שקולה, אך לבסוף המשחק הסתיים בתוצאה 3:2 ניצחון לנווה שאנן, את השערים לזכות נווה שאנן כבשו בדקה ה-16 ינון ברקוביץ, בדקה ה-28 משער עצמי של מגן קריית חיים, ומוחמד חטיב שקיבל כדור וביצע הטעייה לשוער ולבלם ובבעיטה חזקה לפינה כבש בדקה ה-48, היה זה משחק מותח עד לסיום המשחק.


במהלך השבוע, נודע לאלי פסו, מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" מיו"ר וועד שכונת נווה שאנן מר צביקה ברבי אודות מעשה המחווה והתרומה של אורי תמיר, ילד בן 9, תלמיד כיתה ג' מבית הספר "תל חי" המתגורר בנווה שאנן בחיפה. אורי, החליט לתרום את כל דמי הכיס שלו שחסך, סכום אישי של 100 ש"ח שתרם אותו לקניית מצרכים למשפחה נזקקת לחג הפסח על מנת שלא יהיו רעבים בחג, דבר שהוא כלל לא מובן מאליו בגיל כה קטן וצעיר. במעשה מרגש זה החליטו פה אחד במועדון הכדורגל, חברי ההנהלה הצוות המקצועי והשחקנים להזמין מיידית את אורי עוד לפני תחילתו של חג הפסח ולהיות אורח הכבוד של המועדון במשחק ניצחון הקבוצה בו ניצחה 3:2 את "הפועל קריית חיים". מלווה במר צביקה ברבי ובמר עובד קונפינו מנווה שאנן הגיע הילד אורי תמיר לפני תחילת המשחק למגרש הכדורגל "אבי רן" בחיפה, להרמת כוסית חגיגית לקראת החג ולמפגש מרגש עם שחקני הקבוצה. מנהל המועדון מר אלי פסו אירח את אורי בחדר ההלבשה של הקבוצה, ערך לו הכרה עם שחקני הקבוצה, בירך את הילד והעניק לו כמחווה כדורגל איכותי וחדש במתנה. יש לציין כי לפני תחילת המשחק עוד התאמן אורי ביחד עם שחקני הקבוצה גם על כר הדשא ואף הכניע בבעיטות לשער את שוערי הקבוצה.


מנהל מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" אלי פסו, אמר ל"חיפה ספורט": "ברצוני להודות מקרב לב לידידי ולידיד-המועדון, יו"ר וועד שכונת נווה שאנן מר צביקה ברבי, על כי היתה לנו היום הזכות הגדולה לארח את הילד אורי הקטן וצדיק ענק זה כאורח הכבוד של מועדון הכדורגל והקבוצה. זה כלל לא מובן מאליו, שבימינו אלה, ילד קטן בן 9, שבמקום לקנות לו צעצוע או משחק אחר לטובתו, יתרום את כל דמי הכיס שלו ויקנה בהם מצרכים למשפחה נזקקת לחג הפסח, כולנו התרגשנו במיוחד ממעשה אצילי ומבורך זה של אורי, זאת היא דוגמא למופת של ילד קטן עם נדיבות לב ענקית, בטוחני שמרגע היוולדו של הילד אורי, הוא חונך לאהבת האדם, הזולת והחלש בחברה, יישר כוח לאורי וכל הכבוד, נשמח שתהיה אורח הכבוד שלנו לא רק היום במשחק אלא תמיד בכל משחקי הקבוצה בכל ימות השנה ולתמיד של מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" הקרוי על שמו של החייל אלדד רגב ז"ל, שהיה שחקן בקבוצה והיה אף הוא מלח הארץ שחונך מילדותו לאהבת האדם והזולת, אני מאחל לכולם חג פסח שמח וכשר !".
צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / אדיר יזירף

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.