הפועל רובי: תיקו במשחק העונה!

מאת בן סער | שריקת סיום בחדרה, שתי הקבוצות הטובות של ליגה א' צפון מתחלקות בנקודות אחרי 1:1 במשחק מסקרן ומותח. אלקנתי כבש לחיפה, שלומי בן עשור החמיץ הזדמנות לנצח את המשחק. ברק: "מאכזב, אך שום דבר עוד לא סגור" 

כיותר מ-500 אוהדים חיפאים הגיעו למגרש בחדרה ועודדו ללא הפסקה אך הפועל רובי לא מנצחת בסופו של דבר והיתרון נשאר על 4 נקודות, החיפאים יכולים להתעודד מכך שהפועל איכסל ספגה הפסד מפתיע בביתה לקריית אתא והפער מהם עכשיו עומד על 3 נקודות ומשחק חסר להפועל רובי.

הפועל רובי עלתה עם ההרכב הכי חזק שלה ופתחה את המשחק בסערה כבר בדקה ה-7, כאשר בסיומו של משחק צירופים נהדר בין שחקני האורחת הגיע הכדור לרגליו של גל אלקנתי שבעט לפינה ופנימה, 1:0 לאדומים מחיפה, איזו פתיחה!המשחק התאזן וחדרה אף החזיקה יותר בכדור אך לא הגיעה לאיומים ממשיים על שערו של רז רחמים והפועל רובי ירדה למחצית ביתרון מעודד באצטדיון בו עוד אף קבוצה לא ניצחה העונה.

במחצית השנייה הפועל חדרה הגבירה את הלחץ על מנת למצוא את שער השוויון ובסופו של דבר גם הצליחה- רבע שעה לסיום הכדור הוגבה לרחבה ואליאס זאנה שהיה לא מכוסה נגח את הכדור פנימה, 1:1. מספר דקות לאחר מכן שלומי בן עשור, מלך שערי הקבוצה יכל לנצח את המשחק כאשר קיבל כדור בתוך הרחבה, לבד מול השוער, אך בעט לא טוב החוצה, איזה פספוס!. המשחק הסתיים לשביעות רצונם של המארחים שעושים עוד צעד בדרך לעלייה לליגה הלאומית.

שחקנה של הפועל רובי שפירא, דניאל ברק התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק ונשאל בין היתר האם הוא מרגיש פספוס לאחר שהקבוצה כבר הייתה ביתרון עד הדקה ה-75: "מאכזב מאוד, בטח ובטח אחרי שעלינו ליתרון והמשחק התפתח לטובתנו, מעבר לכך היתה אווירה מדהימה, הקהל נתן תצוגת עידוד ברמה הכי גבוהה שיש, כואב לשלוח אותם מאוכזבים אבל גאים! שום דבר עוד לא סגור, לא צריך לסכם את העונה".

בשבוע הבא תארח הפועל רובי את המדורגת אחרונה מ.ס. צעירי כפר כנא ואילו הפועל חדרה תצא למשחק חוץ מול המדורגת לפני אחרונה, מ.ס. טירה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.