שיעמומון של צפון

מאת בן סער | עירוני נשר בעוד תוצאת תיקו מאופסת ומשמימה מול הפועל נצרת עילית החלשה במשחק בינוני שממשיך לסבך את הקבוצות במאבקי התחתית. שביט:"שמח מאיך ששיחקנו במחצית השנייה"

קבוצות הצפון לא הביאו הרבה כבוד במחזור שנערך היום להוציא את עפולה שהביסה את הפועל ראשל"צ המתפרקת, אך בינינו עפולה זה לא ממש צפון, וגם למרות הניצחון היא נמצאת בפלייאוף ההתחתון של הטבלה עם עונה לא טובה. הפועל עכו הפסידה בתוצאה 3-2 את "משחק העונה" בלאומית עם שער בדקות הסיום ועם עוד שלישייה שהקבוצה שאמורה לעלות לליגת העל עונה הבאה סופגת בפעם המי יודע מה, אח"י נצרת שמטה יתרון מבטיח של 2-0 על הפועל ר"ג שהשוותה בתוספת הזמן ומה נשאר לו, אה כן, הפועל נצרת עילית ועירוני נשר- שתי קבוצות שחייבות נקודות כמו אוויר לנשימה, חייבות לכבוש כדי לשרוד. בפועל, עוד משחק בו נראה שהקבוצות לא מראות רצון להישאר בליגה.

עירוני נשר פתחה עם אותו הרכב שפתח בשבוע שעבר בהפסד הביתי לעירוני רמה"ש- ניכר שאלדד שביט שם את מבטחו בעלי כנעאנה הצעיר וממשיך לייבש את דליבור פאנדזה על הספסל כאשר נזכיר שהאחרון היינו מלך שערי הקבוצה ביחד עם דניס צ'ין (5). על רמבוואנה בכלל אין מה לדבר, חלוץ שהובא כהבטחה גדולה למועדון מקבוצת ליגת על, אך בנשר כנראה לא חושבים שהוא שווה יותר מכמה דקות משחק, אולי הם צודקים. אולי נקודת האור בעירוני נשר היא שהקבוצה לא ספגה שער מרגיז בדקות הסיום והציגה יכולת טובה יותר במחצית השנייה. אין יותר מדי מה לכתוב על משחק שלא היה רווי בהזדמנויות ליד שני השערים ושתי הקבוצות הצפוניות צפויות להתמודד על הישארות בליגה עד המחזור האחרון כפי שזה נראה.

נשר ניצבת כעת במקום ה-13 עם שתי נקודות מעל נצרת עילית שנמצאת במקום ה-14 המוביל למבחנים על השארות בליגה, ו-3 נקודות מעל הפועל ירושלים שנמצאת מתחת לקו האדום ממנו מגיעים לליגה א', במחזור הבא תארח עירוני את הפועל ירושלים למשחק על שש נקודות.

מאמנה של עירוני נשר אלדד שביט התראיין לחיפה ספורט ונשאל על המשחק היום ועל הבעיה בחוד הקבוצה  שלא כבשה שער שדה כבר שבעה מחזורים :
"אתייחס למשחק בלבד מכיוון שהנתונים הסטטיסטיים שלנו מבחינת שערי זכות יכולים להשתנות ואנחנו חייבים להאמין שישתנו. כל מה שאנחנו צריכים זה לנצל את המצבים אליהם אנחנו מגיעים, כי הקבוצה מגיעה למצבי הבקעה טובים. את המחצית הראשונה פתחנו בצורה לא טובה ונצרת עילית היו עדיפים. לאחר 25 דקות המשחק התאזן ובמחצית השנייה היינו עדיפים בהרבה על היריבה ויכולנו להכריע את המשחק. לא כבשנו ולא ניצחנו, אבל כולי תקווה שנביא את היכולת מהמחצית השנייה היום למשחק החשוב מול הפועל ירושלים בשישי הבא ונצליח לכבוש ולהביא סוף סוף את 3 הנקודות המיוחלות".

צילום: פייסבוק עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.