כתובת נאצה נגד דובר הפועל רובי

מאת רובי לוי | כתובות חמורות בחדרה נגד אנשי הפועל רובי שפירא והפועל חדרה. אייל זיו: "לא ענייננו, התקדמנו" 

הסאגה מסרבת להסתיים, לאחר שנדמה היה כי נרגעו הרוחות בגזרת הפועל רובי - הפועל חדרה, הבוקר התגלו על קירות האצטדיון כתובות גרפיטי בגנותו של דובר הפועל רובי שפירא, אייל זיו. כתובות גם נכתבו בגנותו של דובר הפועל חדרה בעבר אבי שקדי.


אייל זיו דובר הפועל רובי שפירא התייחס לעניין ואמר לחיפה ספורט: "המאורעות המכוערים שנאלצנו לחוות במשחק בחדרה, ולצערי נמשכים גם עכשיו, הם לא מענייננו יותר. הפנים שלנו קדימה למשחק מול כפר כנא ביום שישי ולשאר המשחקים שעוד נותרו לנו העונה."

גם אבי שקדי פרסם פוסט בפייסבוק בעניין בו נכתב: "תמונות אלו ראיתי הבוקר על קיר האצטדיון ,בכניסה המערבית, כפי שאמרתי בפוסט אחר, הכפפות הוסרו ואם הנהלת המועדון לא מטפלת בגועל נפש הזה,תעשה זאת המשטרה,ואני מבטיח לכם שאני זוכר טוב טוב מי מנהיג את החבורה הזאת,כולל כל המסיתים שסביבה."

עוד הוסיף שקדי לחיפה ספורט: "אני מוקיע את התופעה, קורא לראשי המועדון לפרסם גינוי חריף ולטפל בבעיה ההולכת ומחריפה הזאת מהשורש ולא לטמון את הראש בחול אני מנהל את אתר הקבוצה של הפועל חדרה גבעת אולגה ולא אאפשר בו התבטאויות גזעניות, קללות וגידופים ואי קבלה של אנשים שחושבים אחרת. אתר הקבוצה ימשיך להיות פתוח בפני כולם בשיח חופשי ותרבותי ולא אתן לקומץ מתלהם, מרושע ואלים להכפיש את שמי ואת שם המועדון שאני כל כך אוהב."

למערכת האתר נודע כי אבי שקדי היה בשעות הבוקר בתחנת המשטרה והגיש תלונה.

צילומים מתוך פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.