נווה שאנן מביסה

מאת מערכת האתר | "מכבי נווה שאנן אלדד" מביסה ומנצחת את "הפועל עוספיה" 2:8 !

ביום שישי 31.3.2017, במסגרת ליגה ג' במחוז שומרון של ההתאחדות לכדורגל התקיים משחק בו אירחה "מכבי נווה שאנן אלדד" את "הפועל עוספיה" למשחק מסקרן במגרש ע"ש "אבירן" בחיפה. החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל כשמולם קבוצת עיקשת המסוכנת בהתקפותיה, אך נווה שאנן מצידה היתה נחושה לרדת בסוף המשחק כשידה על העליונה ובאמתחתה עוד 3 נקודות ליגה חשובות.


המשחק נפתח למן הדקה הראשונה כשנווה שאנן מפגינה יכולת מרשימה על כר הדשא כשהיא תוקפת גלים גלים ומאיימת את שערה של עוספיה וכבר בדקה ה-4 החלה מסכת השערים כשנתי לוי מנווה שאנן קיבל כדור ברחבה שמוסר אותו לינון ברקוביץ וזה בבעיטה מסובבת אל בין החיבורים כבש את שערו הראשון במשחק 0:1 לנווה שאנן.

נווה שאנן המשיכה לשלוט במשחק ללא עוררין ובדקה ה-17 היה זה שוב נתי לוי שמסר כדור מדוייק לרגליו של הראל ג'ורנו שעבר בהטעיה מושלמת את בלם היריבה, מניף את הרגל בבעיטה חזקה ומכניע את עומר מוסא שוערה של עוספיה, 0:2 לנווה שאנן. דקה לאחר מכן, בדקה ה-18 היה זה מאהר כיוף מעוספיה שצימק את התוצאה ל 1:2 ובדקה ה-25 שוב היה זה נתי לוי, שמוסר כדור רוחב לרגלי ינון ברקוביץ וזה בנגיעה אחת, מכניס את הכדור לרשת וכובש את שערו השני במשחק וקובע 1:3 לנווה שאנן, בדקה ה-38 כובש נועם אורנשטיין שער נוסף לזכות עוספיה, והקבוצות יורדות להפסקת המחצית, 2:3 לנווה שאנן.

יש לציין כי לקראת סיום המחצית, בדקה ה-41 נתי לוי חלוצה של נווה שאנן, הורחק בצהוב שני ולאחר מכן רואה גם את הכרטיס האדום במשחק ומשאיר את נווה שאנן ב-10 שחקנים עד תום המשחק.

בתחילת המחצית השנייה עלו שחקני נווה שאנן והמשיכו במומנטום החיובי והחזק בהתקפותיה כשהם ממשיכים לתקוף גלים גלים את שערה של עוספיה, כשבדקה ה-49 שוב הראל ג'ורנו בבעיטה מדוייקת כובש את שערו השני במשחק וקובע 2:4 לנווה שאנן, כש-2 דקות לאחר מכן, בדקה ה-51 היה זה שוב הראל ג'ורנו שמסר כדור רוחב מדוייק היישר לרגליו של ינון ברקוביץ שללא היסוס כובש את שערו השלישי במשחק, 2:5 לנווה שאנן.

בדקה ה-52 בתיקול עם שחקן יריב נפצע בליסתו שוערה של נווה שאנן עדי שי שהוחלף בשוער רועי סבג שהיה מצויין ושמר על רשת נקייה עד תום המשחק. בדקה ה-56 ינון ברקוביץ עוצר כדור על החזה ברחבה ומוסר אותו לחטיב מוחמד שבבעיטה חזקה ומדוייקת מקו ה-16 שולח את הכדור לפינה השמאלית של הרשת, מגדיל את התוצאה וקובע 2:6 לנווה שאנן.  

בדקה ה-85 כדור שקיבל המגן ניסן כהן מועבר במהירות בהרמה לעבר הרחבה, שמוצא שוב את הראל ג'ורנו שבנגיחה מוצא את הפינה הימנית של השער, כובש גם את שערו השלישי במשחק וקובע 2:7 לנווה שאנן.

על הפינאלה של השערים בדקה ה-90 היה חתום שוב ינון ברקוביץ שמתעטע ברחבה ועובר 4 שחקני יריב ובבעיטה חזקה אל בין רגליו של השוער כובש את שערו הרביעי במשחק וקובע גם את תוצאת הסיום בניצחון ענק ומרשים של נווה שאנן שמביסה את "הפועל עוספיה" בתוצאה מדהימה של 2:8.

חניכיו של באסם עבד אלפתאח, מאמנה של הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה במהלך כל 90 הדקות ועם סיומו של המשחק, אמר ל"חיפה ספורט": "המשחק התנהל בשליטה מלאה שלנו החל מהדקה הראשונה למרות שבכל המחצית השנייה שיחקנו בנחיתות מספרית עקב הרחקתו של החלוץ נתי לוי בכרטיס אדום. אציין את הראל ג'ורנו שהיה הבולט בקבוצה היה חד, נייד ומדוייק ומצא את הרשת 3 פעמים, כך גם ינון ברקוביץ כובש 4 השערים. בדקה ה-70 שילבתי את שחקן הנוער המצויין יובל פוקס שהזרים אנרגיות חדשות לקבוצה ובדקות אלו עוד המשיכה הקבוצה להבקיע עד לתוצאת סיום המשחק 2:8. העבודה הקשה שלנו באימונים נותנת את התוצאות גם במגרש, הן במשחק הטכני של הקבוצה והן בתיפקוד השחקנים בתפקידהם השונים. מה שחשוב הוא שלקחנו עוד 3 נקודות בטבלה ואנו ממשיכים הלאה, כולי תקווה שתהיה לנו המשכיות ונחישות, גם המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו ממשיכים עם הפנים קדימה למשחק החוץ הבא שלנו, הקשה והקרוב שהוא מעין דרבי, שייערך ביום שישי הקרוב (7.4) נגד קבוצתה העיקשת של "הפועל קריית חיים".

גם אנשי נווה שאנן לא דמיינו שבסיום 90 הדקות שחקניהם ירדו מכר הדשא כשהם צוהלים ושמחים, כשתוצאת הסיום היא 2:8 לזכות קבוצתם. יש לציין, כי שופט המשחק שחר ג'יבלי שפט את המשחק בצורה מדוייקת ובהגינות כששלף גם 5 כרטיסים צהובים וכרטיס אדום אחד, כשמסייעים לו בשיפוטו הקוונים טל פרץ ועומר מלכה.


*צילומים: דוברות נווה שאנן - אדיר יזריף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.