הפסד לרובי - הלך המקום הראשון

רובי לוי| הפסד מפתיע להפועל רובי שפירא מול מ.ס צעירי כפר כנא,  דניאל ברק: "מתנצל בשם השחקנים" 

הפועל רובי שפירא פגשה היום (שישי) למפגש ביתי את מ.ס צעירי כפר כנא, הפועל רובי ידעה שכל תוצאה פרט לניצחון תסתום את הגולל על העלייה לליגה הלאומית מהמקום הראשן, גם לחבר'ה של כפר כנא המשחק הזה היה חשוב על מנת לברוח מהתחתית ולשמור על סיכוי להישאר בליגה, בפועל מי שרצתה יותר את המשחק הזה ניצחה גם בסופו של דבר.

דניאל ברק עוד העלה את האדומים ל-1:0 בכדור עונשין (דקה 38), הפועל רובי שלטה הכתיבה את הקצב והגיע למצבים אבל הרבתה להחמיץ, בסופו של דבר אדיר חליפה (דקה 45, פנדל) ואמיר קובלסקי (דקה 80) מכפר כנא הצליחו להפוך את התוצאה ולתת לקבוצתם ניצחון חוץ יוקרתי על הפועל רובי.

בהפועל יודעים שהסיפור רחוק מלהיות גמור, שכן ישנו פלייאוף שבסופו של יום עשוי להביא את קבוצת האוהדים לליגה הלאומית. ההפסד היום בתוספת ניצחונה של חדרה, העניק לחדרתיים את האליפות והמקום הראשון. אם לא תהיינה החלטות יוצאת דופן בבית הדין של ההתאחדות בנוגע למהמות בין חדרה להפועל רובי, חדרה יכולה לראות עצמה כקבוצה לגיטמית בליגה הלאומית.

כובש השער היחיד לזכות הפועל רובי שפירא דניאל ברק, שהגיע לקבוצה במהלך העונה, פרסם פוסט מרגש בפייסבוק בו אמר: "אני מתנצל בשם כל השחקנים על המשחק שהיה היום, אין שום תירוץ ליכולת שהצגנו. אני מבטיח לכם בשם כל השחקנים שנעשה את הכל כדי לסיים את העונה הזאת עם טעם מתוק, אנחנו צריכים אתכם איתנו מאוחדים כדי להשיג את המטרה, תודה לכולכם שהגעתם, עודדתם ונתתם תצוגה כמו תמיד."

אור שליזינגר שחקן הקבוצה אמר בסיום המשחק לחיפה ספורט: "בהחלט לא ציפינו להפסיד במיוחד אחרי שבוע בו עבדנו קשה והתכוננו למשחק בצורה טובה. לצערי זה מסוג המשחקים שהיריבה באה ומסתגרת, הכדור היה 90% מהזמן בשלטתינו הגענו למצבים והחמצנו ומנגד נענשנו בפנדל מפוקפק ומשמירה לקויה בקרן.  נלמד מהטעויות ונשפר להמשך הדרך. אני מתנצל בשם כל השחקנים על שאכזבנו את האוהדים הרבים שהגיעו ומבטיח בשם השחקנים שנחזיר לאוהדים כבר בשבועות הקרובים. פנינו למשחקים הבאים."
צילום: אליעד לירון.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.