יש חיזוק

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה מצליחה לחזק את הסגל עם שני שחקנים חדשים, ראשון פרימן ואנטון שוטבין

עם הבאזר ממש, מכבי "הנטר" חיפה מצרפת לסגל הירוקים שני שחקנים חדשים, הראשון הוא, ראשון פרימן פוורוד אמריקאי והשני הוא הישראלי אנטון שוטבין סנטר שמגיע לקדנציה שלישית במדים הירוקים, לאחר שהיה במכבי בעומת 2012-13 ובעונת 2014-15. שתי ההחתמות הללו מעידות שבמכבי העדיפו לחזק את הצבע וחרף העדרותו של גרייבס, לסמוך על שחקני הקו האחורי הנוכחיים.

ראשון פרימן, מגיע לנסות למלא את החלל של וויל גרייבס הפצוע אשר סיים את העונה. פרימן בן ה-32 משחק בתפקיד הפוורוד/סנטר ומתנשא לגובה 2.06 מ'. הליגה הישראלית לא זרה לפרימן ששיחק בעונת 2011-12 במכבי הבקעה, ובהמשך גם בברק נתניה. זהו הזר ה-8 והאחרון שחתם במכבי העונה.

פרימן שנולד בארה"ב החל את קריירת הבוגרים שלו במכללת יו- מאס בשנת 2003, ב-2007 ניסה השחקן את מזלו בדראפט אך לא נבחר, פרימן קיבל הזדמנות להוכיח עצמו במדי ממפיס אך לבסוף לא זכה לחוזה. באירופה החל את הקריירה בקבוצת נאנט הצרפתית בהמשך ביקר בליגה הבלגית. לאחרונה שיחק פרימן בקבוצת היספאנו אמריקנו מהליגה הארגנטינאית שם קלע 10.6 נקודות למשחק ולקח 5.2 ריבאונדים ב-21.3 דקות (34 משחקים).

שוטבין בן ה-28 מתנשא לגובה 2.06, הוא כישרון שלא ממש הצליח לפרוץ, השחקן עבר בקריירה לא מעט קבוצות, בין היתר ביקר בקבוצות כמו: מכבי ת"א, גליל עליון ומכבי אשדוד. את העונה הזו החל בהפועל באר שבע מהליגה הלאומית, משם עבר לאיסקרה סאוויט הסלובקית, שם רשם ממוצעים של 15.6 נקודות, 5.7 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים ב-26.4 דקות למשחק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.