קגלמאכר: "אני אהיה כאן עונה הבאה"

מאת רובי לוי | לקראת משחק החוץ של מכבי חיפה מול בית"ר ירושלים, התראיין הזר גארי קגלמאכר ובין היתר התייחס למשחק. קגלמאכר: "צפוי משחק קשה"

כאמור ביום שבת (20:10), תפגוש מכבי חיפה את בית"ר ירושלים בטדי. במכבי מבינים שזו משחק ההזדמנות האחרונה שלהם להשיג משהו העונה העגומה, וכדי לשמור על סיכוי להשיג כרטיס לאירופה, חניכיו של גיא לוזון יצטרכו לשחזר את ההישג מהביקור האחרון של הירוקים בטדי, ולנצח.
צילום: האתר הרשמי.
מגן הקבוצה גארי קגלמאכר, שכמעט בוודאות ישאר כאן בעונה הבאה, דיבר על המשחק הקרוב מול בית"ר, השאיפות, האכזבות והרצון להישאר עונה נוספת במדים הירוקים, כדי לנסות ולגרום נחת לאוהדים בירוק בעונה הבאה.

לקראת בית"ר ירושלים: "אני מבין- ואנחנו כולנו צריכים להבין שזו ההזדמנות האחרונה שלנו להשיג כרטיס לאירופה, ניצחנו שם בפעם האחרונה, זה הולך להיות משחק קשה."

איך הקבוצה תראה נגד בית"ר: "כרגע שלושה שבועות לסיום העונה, זה לא משנה איך, הכי חשוב לנצח לא משנה באיזה כדורגל, צריך לעלות להלחם ולהיות מחויבים."

על מצב הקבוצה העונה: "אנחנו לא מצליחים השנה, עוברת עלינו עונה קשה, למעט כמה רגעים טובים בתחילת השנה, אנחנו לא יציבים, אנחנו חייבים לייצר יציבות ולנצח יותר משחקים."

על העובדה שלפני שהגיע למכבי, היה מועמד להפועל ב"ש: "אני לא מצטער שלא הלכתי לב"ש, שלקחתי את ההחלטה הייתי מאה אחוז שלם איתה, גם עכשיו אני שלם עם ההחלטה, אני שמח בשביל הפועל באר שבע שהם מצליחים."

על העונה הבאה: "אני אשאר כאן שנה הבאה, אני רוצה להישאר כאן, אני נמצא כאן רחוק ממשפחתי ולוקח את המקצוע שלי בצורה מאוד רצינית, אני לא אוהב להחליף קבוצה כל שנה. נסיים את העונה הזאת הכי טוב שאפשר ואני מקווה שבשנה הבאה נמצא את השחקנים הטובים ביותר, שיהפכו אותנו לקבוצה טובה יותר."

האם הוא מסכים עם כך שיש לו ירידה ביכולת בחודשים האחרונים: "אני מקבל את הביקורת, אבל בכנות, אני על המגרש כל משחק נותן את המאה אחוז שלי לפעמים הולך לי יותר ולפעמים פחות, המחויבות והרצון לנצח תמיד נמצאים אצלי."

על התפקוד כמגן הימני והעדפה בלם או מגן: "אני משחק את שני התפקידים, ברוב הקריירה שלי שיחקתי בלם. אבל בסיטואציה שנוצרה המאמן חושב שהעמדה הכי טובה בשבילי היא מגן ימני, אני לא יודע מה יהיה בעונה הבאה ובאיזה עמדה אשחק."

ברמה האישית: "בשבילי זו לא עונה טובה בכלל, לסיים מקום 5-6 זה לא המקום שלנו. אף אחד לא יכול להרגיש טוב עם העונה הזאת. הקהל משקיע מזמנו ומכספו ואנחנו נכשלנו, נצטרך להתרכז בעונה הבאה ולעשות דברים טוב יותר. יש לזה הרבה דוגמאות באירופה של קבוצות שהיו ממש חלשות עונה אחת ועונה אחר כך התמודדו על האליפות, אני תמיד חושב חיובי, נצטרך ללכת על העונה הבאה בכל הכח."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.