ניצחון בשיניים

מאת רובי | ניצחון למכבי חיפה בפתח תקווה, דקל קינן כבש. גיא לוזון על מי שהדליף מאסיפת הקבוצה: "שפוט של העיתונאים" 

מכבי חיפה רושמת ניצחון ליגה על מכבי פתח תקווה 1:0, משער של דקל קינן. מכבי פתח תקווה הייתה עדיפה ברוב שלבי המשחק ובמיוחד במחצית השנייה, בזמן שמכבי חיפה הסתגרה במטרה לשמור על ה-1:0. לוזון בחר לפתוח בהרכב שכלל קישור מעובה שכלל את וולבלום, לביא, ואצק וקהת. עמית זנטי הצעיר הודח מהסגל של הירוקים ולא ישב על הספסל. לוזון נתן הזדמנות לפיטים אזמי להיות בסגל אך החלוץ לא זכה לדקות משחק.

מהלך המשחק:

בדקה ה-9 כדור עומק של וולבלום מצא את אלירן עטר שהתקדם ובעט מ-18 מטרים, אך עמוס הדף את הכדור לקרן, את אותה הקרן לקח עטר שמצאה את הראש של הסקורר קינן שעשה 1:0 לזכות מכבי חיפה. המחצית הראשונה התנהלה בעיקרה במרכז השדה ובדקה ה-45 הזדמנות גדולה לקהת שנשלח לבד מול עמוס שבחר לבעוט החוצה במקום למסור לדמארי שהיה בעמדת כיבוש, ולמחצית ירדה מכבי ביתרון 1:0.

במחצית השנייה ראינו משחק מעט יותר קצבי עם חצאי הזדמנויות לשתי הקבוצות. ככל שנקפו הדקות מכבי חיפה הלכה אחורה במטרה לשמור על התוצאה ומנגד פתח תקווה ניצלה זאת כדי להגביר את הלחץ על השער הירוק, בסיום ניצחון ירוק אותו הקבוצה הצליחה ממש בשיניים לשמור 1:0.

מאמן הירוקים גיא לוזון אמר בסיום: "במחצית הראשונה היינו מאוד דינמיים לחצנו והיינו מאוד מאורגנים, המאמץ של המחצית הראשונה הכריע אותנו בשנייה, החל מהדקה ה-60 התעייפנו וברגעים כאלה צריך לקחת משחקים בשיניים, היינו אגרסיביים ופתח תקווה כמעט ולא הגיע למצבים, אני לא מפנטז על אירופה וכאלה, השאיפה שלי לשחק טוב ביום שלישי מול באר שבע.

לוזון התייחס לפירסומים מאסיפת הקבוצה האחרונה בה לכאורה כעס וסירב לקיים את האימון: "באסיפת שחקנים האחרונה הייתה מאוד רגועה, אני הייתי רגוע, אני אומר לשחקנים בפנים בדיוק מה שאני חושב, זה שאחד השפוטים של העיתונאים הוציא שטויות אני לא אשם, מעבר לזה סילפו דברים ושיקרו."
צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה - ערן לוף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.